Reklama

Bełchatowianie Oskar Łucki i Mateusz Górny Mistrzami Europy!

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianie Oskar Łucki i Mateusz Górny Mistrzami Europy! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wspaniałe wieści z Baku! Dwaj zawodnicy Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego wywalczyli w sztafecie szwedzkiej Mistrzostwo Europy. Oskar Łucki i Mateusz Górny po fantastycznym biegu sięgnęli po złoto podczas odbywającego się w Azerbejdżanie Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy.

Jeszcze wczoraj BKL informował, że nasi zawodnicy są w dobrej formie:

-Nasza eksportowa para Mateusz Górny oraz Oskar Łucki, która ma ciężkie i stresujące wakacje dziś startowała w sztafecie szwedzkiej w Azerbejdżanie. W eliminacjach sztafeta reprezentacyjna stanowiło 50% BKL-u Bełchatów co bardzo cieszy tym bardziej że uzyskali dobry czas i awansowali do jutrzejszego finału. Sztafeta szwedzka składa się z takich dystansów jak 100m, 200m, 300m oraz 400m. Na pierwszym dystansie pobiegł Mateusz Górny a na drugim Oskar Łucki, 300m metrów pobiegł zawodnik z Krakowa Maciej Kopeć i 400m Wiktor Gruzd ze Zgorzelca. - można było przeczytać na profilu facebookowym BKL.

Dziś obwieszczono niekwestionowany sukces:

- MAMY ZŁOTY MEDAL - OLIMPIJSKI FESTIWAL MŁODZIEŻY EUROPY W BAKU. Oskar Łucki oraz Mateusz Górny Mistrzami Europy w sztafecie szwedzkiej !!!!! Niesamowity bieg i historyczny sukces zawodników BKL-u - czytamy na profilu facebookwym Klubu.

Radości nie kryje prezes Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego Artur Morawiec, który na gorąco komentuje sukces zawodników:

- Jestem bardzo dumny z sukcesu reprezentantów Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego. Ciężka praca i zaangażowanie zawodników w połączeniu z profesjonalizmem trenera Łukasza Mantyka przynosi wspaniałe efekty. Jednocześnie jest to najlepsza reklama naszego miasta. Gratuluję serdecznie zawodnikom i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego spektakularnego sukcesu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE