Reklama

Reklama

Zespół z Bełchatowa nagrał dwie kolędy. Utwory mają być podziękowaniem...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zespół z Bełchatowa nagrał dwie kolędy. Utwory mają być podziękowaniem... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowski zespół "Syjon" stworzył dwie kolędy, które mają umilić bożonarodzeniowy okres. Utwory są też podziękowaniem dla osób, które włączyły się w pomoc Wiktorkowi i Mai - dzieciom, które zmagają się z ciężkimi chorobami.

Reklama

Boże Narodzenie nie mogłoby obejść się bez kolędowania. W okresie świąt słyszymy je w zasadzie wszędzie - gwiazdy koncerują w telewizji, a stacje radiowe puszczają najpiękniejsze kolędy. 

"Syjon" to zespół muzyczny z Bełchatowa - artyści postanowili w tym roku dać swego rodzaju wyraz wdzięczności dla osób, które wsparły walkę z chorobą dwójki dzieci - Wiktorka i Mai. Nagrali dwie kolędy, zatytuowane "Gwiazda, pierwsza gwiazda" oraz "Święta noc w Betlejem". 

- Te dwie kolędy zostały napisane z myślą o Mai i Wiktorku, którzy dzielnie walczą o swoje życie. W imieniu rodziców tych maluszków chcemy bardzo mocno podziękować wszystkim [...], którzy włączyli się w pomoc duchową i materialną dla dwójki tych dzielnych dzieci. Pragniemy tymi kolędami umilić Państwu te Święta Bożego Narodzenia, chcemy tym muzycznym przesłaniem wlać w Państwa serca odrobinę optymizmu - mowią artyści. 

Utwory zostały już opublikowane w serwisie YouTube, linki znajdziecie poniżej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy