Reklama

Reklama

Uwaga! Zablokowana ulica w centrum Bełchatowa. Awaria sieci, mieszkańcy bez dostaw ciepła

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy ulicy Czyżewskiego i okolicznych budynków przez najbliższe dni muszą liczyć się utrudnieniami. Z powodu awarii część odbiorców nie będzie mieć ciepłej wody. Droga została częściowo zamknięta.

Reklama

W piątek, 7 października, doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Jak przekazuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, uszkodzeniu uległ odcinek pomiędzy ulicami: Zieloną i Wschodnią. W związku z tym z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy, którzy nie przejadą odcinkiem ulicy Czyżewskiego.

Na czas prac wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu w tym rejonie. Jadąc od strony Politanic, aby ominąć fragment ul. Czyżewskiego, gdzie prowadzone są roboty, trzeba skręcić w ul. Wschodnią. Z kolei jadąc od centrum, trzeba skręcić w ulicę Zieloną lub Północną.

Inaczej pojadą również autobusy MZK, które fragment ul. Czyżewskiego będą omijać ul. Północną, Zieloną, Targową. Według planu prace naprawcze mają potrwać do soboty, 8 października.

W tym czasie utrudnienia czekają również mieszkańców okolicznych budynków. W części z nich czasowo przerwane zostaną dostawy ciepła. Dotyczy to: ul. Zielonej, ul. Wschodniej, ul. Północnej do 13 (numery nieparzyste), ul. Czyżewskiego 38,42 i 44, ul. Targowej 31 i 33, ul. Olsztyńskiej 1 i 1a.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy