Reklama

Reklama

Urząd prosi o wyrozumiałość i informuje o wyłączeniu oświetlenia. Jak długo potrwają utrudnienia?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd prosi o wyrozumiałość i informuje o wyłączeniu oświetlenia. Jak długo potrwają utrudnienia? - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy Binkowa muszą przygotować się na to, że w najbliższych dniach na ich osiedlu zrobi się ciemno. Urząd poinformował bowiem o planowanym wyłączeniu oświetlenia. Zobacz, jak długo potrwają utrudnienia.

Reklama

Na Binkowie trwa przebudowa ulicy Budryka oraz siedmiu okolicznych mniejszych jezdni. Niedawno sprawdziliśmy, jak przebiega przebudowa głównej osiedlowej drogi. Okazuje się, że ulica Budryka zaczyna nabierać kształtów, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Staszica do ul. św. Barbary zakończono już podziemne roboty instalacyjne. Wykonano również podbudowę pod nową asfaltową nawierzchnię, a na większości parkingów ułożono już kotkę brukową.

Teraz wykonawca rozpoczyna kolejny etap robót, który niestety będzie wiązać się dodatkowymi utrudnieniami dla mieszkańców Binkowa. W najbliższych dniach prowadzona będzie bowiem modernizacja oświetlenia na odcinku od Staszica do św. Barbary.

- Aby przeprowadzić kolejne roboty, konieczne jest czasowe wyłączenie sieci. Wykonawca zakłada, że prace potrwają do poniedziałku 29 maja. Prosimy mieszkańców wspomnianej okolicy o wyrozumiałość i cierpliwość – przekazuje bełchatowski magistrat.

Co ciekawe nie jest to pierwszy raz, kiedy na Binkowie zrobiło się ciemno. Mieszkańcy na „egipskie ciemności” narzekali już w marcu, kiedy latarnie zgasły m.in. na ulicach Berylowej, Kwarcowej, Budryka, a także częściowo na ul. św. Barbary. Wówczas powodem była awaria związana z prowadzonymi pracami drogowymi, która zgodnie z informacjami przekazanymi przez mieszkańców usunięta została po ponad tygodniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy