Reklama

Reklama

Miasto poszukuje czterech nowych dyrektorów. Ogłoszono konkurs na stanowiska

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Miasto poszukuje czterech nowych dyrektorów. Ogłoszono konkurs na stanowiska - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już niedługo może zmienić się kierownictwo w kilku miejskich placówkach. Urząd miasta ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora w trzech bełchatowskich szkołach i przedszkolu.

Reklama

Kierownictwo w kilku miejskich placówkach może ulec zmianie. Urząd miasta ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora w trzech bełchatowskich szkołach i jednym z przedszkoli. Postępowania dotyczą następujących placówek: Zespół Szkolono-Przedszkolny nr 9, SP nr 8, SP nr 5 oraz Przedszkole Samorządowe nr 1.

Nauczyciele, chcący spróbować swoich sił w zarządzaniu placówką, muszą do 5 sierpnia złożyć dokumenty w magistracie. Są jednak pewne wymagania, które powinni spełnić kandydaci. To m.in. odpowiedni staż pracy i doświadczenie, nie można być też skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwa. Kandydować nie może też osoba, przeciwko której toczy się postępowanie o przestępstwo.

Na stanowisko mogą zgłaszać się również cudzoziemcy, muszą oni jednak potwierdzić swoją znajomość języka polskiego. Wlicza się do tego również ukończenie studiów na kierunku filologia polska lub posiadanie dyplomu tłumacza przysięgłego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy