Reklama

Reklama

Szpital podjął decyzję w sprawie odwiedzin. ''Bez przytulania i pocałunków''

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szpital podjął decyzję w sprawie odwiedzin. ''Bez przytulania i pocałunków'' - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szpital wojewódzki w Bełchatowie podjął decyzję o przywróceniu odwiedzin pacjentów. Przestrzegany musi być jednak reżim sanitarny.

Reklama

Dyrekcja bełchatowskiego szpitala zdecydowała się przywrócić odwiedziny pacjentów. Tłumaczy to poprawą sytuacji epidemiologicznej, zaznaczając jednocześnie, że bezwzględnie muszą być przestrzegane zasady wzmożonego reżimu sanitarnego. 

Jak można przeczytać na stronie internetowej placówki, każdy, kto chce odwiedzić bliskich w szpitalu, musi być bezwzględnie zdrowy (nie może mieć objawów infekcji w tym m.in. kataru, kaszlu czy gorączki). Należy dezynfekować ręce, a po szpitalu poruszać się w maseczce zasłaniającej drogi oddechowe, a w czasie wizyty należy zachować odpowiedni dystans wobec pacjenta (m.in. 1,5 metra) i należy unikać bliskiego kontaktu jak m.in. przytulania, uścisków czy pocałunków. Co ważne, pacjenta może odwiedzać maksymalnie jedna osoba, a personel oddziału odpowiedzialny jest za wietrzenie pomieszczenia po wizycie. 

-  Powyższe zasady obowiązują wszystkie osoby odwiedzające, zarówno zaszczepione, ozdrowieńców, jak i osoby niezaszczepione - informuje bełchatowski szpital. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy