Reklama

Reklama

Akcja służb na bełchatowskim targowisku. Co znaleziono podczas przeszukania?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Akcja służb na bełchatowskim targowisku. Co znaleziono podczas przeszukania? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na bełchatowskim targowisku miała miejsce akcja służb. Funkcjonariusze przeszukiwali stoiska. Znaleźli nielegalny towar za ponad 10 tysięcy złotych.

Reklama

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej pojawili się na bełchatowskim targowisku. Towarzyszył im Ares, służbowy labrador. To właśnie pies wykrył miejsce, w którym przechowywane są nielegalne wyroby tytoniowe.

Policjanci zarekwirowali 10 800 sztuk papierosów bez akcyzy. Jak przekazują, gdyby towar trafił do obrotu, straty budżetu państwa przekroczyłyby 10 tys. zł. Dalsze postępowanie w tej sprawie toczy się w Łódzkim Urzędzie Celno-Skarbowym. Nieuczciwemu handlarzowi grozi wysoka grzywna.

Okazuje się, że nielegalny towar służby wykryły nie tylko na bełchatowskim targowisku. Funkcjonariusze z KAS prowadzili również działania w Radomsku. Tam w trakcie patrolu na jednym ze stoisk zauważyli wyroby z zastrzeżonymi znakami towarowymi światowych marek. Właścicielka stoiska nie pokazała dokumentów potwierdzających ich legalne pochodzenie. W związku z tym policjanci zabezpieczyli towar. Przejęli 255 sztuk podrobionej odzieży i galanterii oraz 60 butelek nieoryginalnych perfum. Wartość tych przedmiotów szacują na ponad 45 tys. zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy