Reklama

Reklama

Tymczasowy rozkład jazdy MZK na najbliższy weekend. Gdzie nie dojedziecie miejskim autobusem?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: belchatow.pl

Tymczasowy rozkład jazdy MZK na najbliższy weekend. Gdzie nie dojedziecie miejskim autobusem?  - Zdjęcie główne

foto belchatow.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zbliżający się weekend w Bełchatowie upłynie pod znakiem znacznych utrudnień dla kierowców. Wszystko z powodu planowanego remontu ul. Pileckiego oraz odbywającego się w niedzielę Triathlon Energy. Z problemami muszą się też liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej, jak wygląda rozkład MZK na najbliższe dni?

Reklama

Niedogodności komunikacyjne rozpoczną się w Bełchatowie już w sobotę, 17 lipca. Tego dnia ruszą bowiem prace związane z remontem nawierzchni na ul. Pileckiego, która będzie wyłączona z ruchu na cały weekend.

Z kolei na niedzielę zaplanowano Lotto Triathlon Energy 2021. Jak informuje magistrat, by zawody mogły zostać przeprowadzone, niezbędne będzie wyłączenie z ruchu kilku ulic w mieście na czas ich trwania.

W związku z tym utrudnień muszą spodziewać się również pasażerowie komunikacji miejskiej. W weekend będzie bowiem obowiązywał tymczasowy rozkład jazdy.

Jak pojadą miejskie autobusy 17 i 18 lipca?


Sobota, 17 lipca

  • Linie nr 2 i Z w obydwóch kierunkach kursować będą ulicą Mielczarskiego i Kościuszki z pominięciem przystanków na ul. Pileckiego,
  • Linia nr 9 w obydwóch kierunkach kursować będzie ulicą Czapliniecką z pominięciem przystanków na ulicy Rotm. W. Pileckiego, Kościuszki, Mielczarskiego.
Niedziela, 18 lipca

Linia nr 2

Kierunek Rynek Grocholski – Szpital: zawieszone kursy z godz.: 9:40, 11:15, 13:00, 14:25.
kierunek Szpital – Rynek Grocholski: zawieszone kursy z godz.: 10:20, 11:55, 13:35, 15:05.

Linia nr 3

kierunek Rynek Grocholski – Lipowa / Nadleśnictwo/:

1. kursy z godz.: 9:55, 12:15, przebiegać będą następującymi ulicami: Rynek Grocholski, Piotrkowska, Goetla, Mioceńska w prawo w Budryka, św. F. Kowalskiej, Staszica, Sienkiewicza, dalej trasa linii bez zmian. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. Budryka /Mioceńska/, Staszica /św. F. Kowalskiej/, 1 Maja, Dąbrowskiego, Kwiatowej, Pl. Wolności, Piłsudskiego.
2. kurs z godz.: 14:10 przebiegać będzie następującymi ulicami: na odcinku Rynek Grocholski — Staszica /św. F. Kowalskiej/, trasa wg obowiązującego rozkładu, następnie Staszica do Sienkiewicza i dalej trasa wg obowiązującego rozkładu. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. 1 Maja, Dąbrowskiego, Kwiatowej, Pl. Wolności, Piłsudskiego.

kierunek Lipowa / Nadleśnictwo/ - Rynek Grocholski: kursy z godz.: 9:02, 10:52, przebiegać będą następującymi ulicami: na odcinku Lipowa – Sienkiewicza, trasa wg obowiązującego rozkładu, następnie ul. Staszica, św. F. Kowalskiej, Budryka, Mioceńską, dalej trasa linii bez zmian. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. Piłsudskiego, Pl. Wolności, Kwiatowej, Dąbrowskiego, 1 Maja, Staszica /os. Słoneczne/, Staszica /rondo/, Goetla. Kursy z godziny: 13:12, 15:12 przebiegać będą następującymi ulicami: na odcinku Lipowa – Sienkiewicza, trasa wg obowiązującego rozkładu, następnie ul. Staszica i dalej trasa wg obowiązującego rozkładu. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. Piłsudskiego, Pl. Wolności, Kwiatowej, Dąbrowskiego, 1 Maja.

Linia nr 10

kierunek Przemysłowa – Budryka /pętla

1. kursy z godziny: 10:16, 12:16, przebiegać będą następującymi ulicami: na odcinku Przemysłowa – Sienkiewicza, trasa wg obowiązującego rozkładu, następnie ul. Staszica, św. F. Kowalskiej, Budryka /pętla/. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. Piłsudskiego, Pl. Wolności Kwiatowej, Dąbrowskiego, 1 Maja, Staszica /os. Słoneczne/ i Budryka /szkoła/.

2. kurs z godziny: 14:11 przebiegać będzie następującymi ulicami: na odcinku Przemysłowa – Sienkiewicza, trasa wg obowiązującego rozkładu, następnie ul. Staszica i dalej trasa wg obowiązującego rozkładu. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. Piłsudskiego, Pl. Wolności, Kwiatowej, Dąbrowskiego, 1 Maja.

Kierunek Budryka /pętla/ - Przemysłowa

1. kursy z godziny: 9:20, 11:00 przebiegać będą następującymi ulicami: Budryka/pętla/ do św. F. Kowalskiej, Staszica, Sienkiewicza, dalej trasa wg obowiązującego rozkładu jazdy. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. Budryka /Mioceńska/, Staszica /św. F. Kowalskiej/,1 Maja, Dąbrowskiego, Kwiatowej, Pl. Wolności, Piłsudskiego.

2. kursy z godziny: 13:20, 15:05 przebiegać będą następującymi ulicami: na odcinku Budryka/pętla/ - Staszica /św. F. Kowalskiej/, trasa wg obowiązującego rozkładu, następnie Staszica do Sienkiewicza i dalej trasa wg obowiązującego rozkładu. Wyłączone z eksploatacji zostają przystanki znajdujące się przy: ul. 1 Maja, Dąbrowskiego, Kwiatowej, Pl. Wolności, Piłsudskiego.

Ważne!

  • Autobusy będą zatrzymywać się na przystankach, na odcinkach objazdowych.
  • W niedzielę, 18 lipca, kursowanie na Wawrzkowiznę zawieszone.
  • Pozostałe kursy będą realizowane wg obowiązującego rozkładu jazdy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy