Reklama

Reklama

Przeobrazili się w kultowe postacie z filmów. Zobacz niezwykłe zdjęcia bełchatowian [FOTO]

Opublikowano: pt, 8 kwi 2022 13:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niecodzienny projekt zrealizowali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bełchatowie. Przeobrazili się w kultowe postacie ze znanych filmów jak m.in. "Rambo", "Piraci z Karaibów" czy "Titanic".

Reklama

Znane postacie z filmów, które niemal każdy oglądał, możemy zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie. Wszystko za sprawą niezwykłego projektu, w którym wzięli udział podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bełchatowie. W przygotowanych stylizacjach odtwarzali kultowe postacie z takich znanych kinowych przebojów jak m.in. "Piraci z Karaibów", "Titanic", "Leon Zawodowiec" czy "Indiana Jones". Efekty ich pracy można teraz oglądać na fantastycznych fotografiach. 

- Scenografię, charakteryzację i kolorowe stroje zapewniła pracownia makramy i tkactwa pod kierunkiem Magdy Woźniak, a zdjęcia wykonano w pracowni fotograficznej pod kierunkiem Moniki Ligockiej - informuje bełchatowskie starostwo.

Zarówno uczestnicy, jak i pomysłodawcy tego przedsięwzięcia przyznają, że pracy i śmiechu było sporo, ale satysfakcji z końcowego efektu jeszcze więcej. 

Więcej zdjęć na stronie powiatu bełchatowskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE