Reklama

Reklama

Bełchatowskie urzędy oferują pracę. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bełchatowskie urzędy oferują pracę. Na jakie stanowiska?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miasta, starostwo powiatowe, a także gmina Bełchatów, poszukują pracowników. Na jakie stanowiska można aplikować?

Reklama

Bełchatowskie starostwo poszukuje osoby na stanowisko ds. geologii, programów i nadzoru nad spółkami wodnymi w wydziale ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa. Wymagane jest wykształcenie wyższe na kierunkach m.in. geologia, górnictwo i geologia, inżynieria środowiskowa, ochrona środowiska lub administracja. Do zakresu zadań na stanowisku należy m.in. prowadzenie postępowań związanych z udzieleniem koncesji na wydobycie kopalin, zatwierdzanie projektów robót geologicznych, udostępnianie informacji o środowisku czy prowadzenie egzekucji administracyjnej w zakresie prowadzonych spraw. Chętni podania o pracę mogą składać w budynku starostwa do 11 kwietnia. 

Z kolei bełchatowski magistrat prowadzi nabór na stanowisko Inspektora ds. utrzymania dróg. Wymagane jest wykształcenie wyższe (kierunek budownictwo), 5-letni staż pracy, nieposzlakowana opinia. Do zakresu obowiązku należą m.in. zlecanie, nadzór i odbiory prac (wraz z ich rozliczaniem) związanych z bieżącym utrzymaniem dróg, będących w zarządzie miasta, przygotowywanie postępowań przetargowych, opiniowanie dokumentacji technicznych. 

Ogłoszenie o naborze pracowników zamieściła również gmina Bełchatów. Nowe osoby chce zatrudnić gminna spółka. Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy ciągnika rolniczego. Do obowiązków należy: obsługa ciągnika rolniczego z osprzętem (kosiarka , pług , przyczepa i inne), konserwacja, naprawy sprzętu i inne prace fizyczne. Od kandydatów wymagane jest m.in. prawa jazdy kat. B i T lub uprawniającego do jazdy ciągnikiem rolniczym z przyczepą, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, znajomość podstaw mechaniki, samodzielność i komunikatywność.

Spółka prowadzi też nabór na konserwatora utrzymania terenów zielonych w gminie Bełchatów. Do obowiązków należy m.in. wykonywanie prostych prac ogrodniczych, inwentaryzacja terenów zieleni, formowanie i karczowanie drzew, a także prace w terenie przy użyciu sprzętu mechanicznego i innych maszyn i urządzeń ogrodniczych. Od kandydatów wymagane jest m.in. gotowość do wykonywania pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych, rzetelność i punktualność, prawo jazdy kat. B, atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w rolnictwie czy sadownictwie, ale jak zaznacza urząd gminy, nie jest to warunek konieczny. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy