Reklama

Reklama

Desperat chciał targnąć się na swoje życie. Roztrzęsionego mężczyznę odnaleźli policjanci

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Desperat chciał targnąć się na swoje życie. Roztrzęsionego mężczyznę odnaleźli policjanci - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W nocy, w niedzielę 22 listopada dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał dramatyczną informację. Chodziło o zdesperowanego 35 -latka, który groził popełnieniem samobójstwa. Funkcjonariuszowi po wielu próbach udało się dodzwonić do roztrzęsionego mężczyzny i odciągnąć go od targnięcia się na swoje życie.

Reklama

Zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo, dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał 22 listopada po północy.

- Informacja wpłynęła do oficera dyżurnego KWP w Łodzi. Na trop desperata natknęli się pacownicy telefonu zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – informuje nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP Bełchatow.

Wszystko wskazywało na to, że desperat znajduje się na terenie powiatu bełchatowskiego.

-Okoliczności wskazywały, że istnieje realne zagrożenie, iż mężczyzna może targnać się na swoje życie. Oficer dyżurny bełchatowskiej policji dysponując numerem telefonu do desperata natychmiast próbował nawiązać z nim kontakt – mówi Iwona Kaszewska.

Dopiero po wielokrotnych próbach, roztrzęsiony 35 – latek odebrał telefon od policjanta. Początkowo nie chciał podać swoich danych, ani miejsca, w którym przebywa. Funkcjonariusz poprowadził jednak rozmowę w taki sposób, że zdesperowany mężczyzna został szybko namierzony.

Na miejsce udali się policjanci z wydziału prewencji oraz pogotowie ratunkowe. Niedoszły sambójca był w złym stanie psychicznym, a kontakt z nim był utrudniony. Trafił już pod opiekę lekarską – obecnie przebywa w szpitalu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy