Reklama

Reklama

Zabójstwo na os. Dolnośląskim. Mamy zdjęcie podejrzanego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowska policja opublikowała wizerunek 44-letniego Tomasza Tomczaka, który jest podejrzany o zabójstwo Eweliny P. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu bełchatowianina, proszone są o pilny kontakt z komendą.

Reklama

Do zabójstwa Eweliny P. doszło w ubiegłym tygodniu, w jednym z bloków na os. Dolnośląskim w Bełchatowie. Nieoficjalne źródła mówią o tym, że był to budynek nr 135. Jak podaje policja, ofiara miała 39 lat, różne źródła wskazują jednak inny wiek, piotrkowska prokuratura informowała chociażby, że kobieta miała 41 lat. Więcej o tym brutalnym przestępstwie przeczytacie w artykule Zamordowano kobietę... 

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że tragedia rozegrała się w okresie od 1 do 3 lipca 2021 roku, w mieszkaniu sprawcy. Podejrzany ukrywa się przed organami ścigania – informuje Iwona Kaszewska, oficer prasowa bełchatowskiej policji.

Dziś policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany o popełnienie tej zbrodni. Chodzi o 44-letniego bełchatowianina, Tomasza Tomczaka. Osoby, które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod nr telefonu 478465211 lub nr alarmowy 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE