Reklama

Reklama

Oblał mieszkanie łatwopalną cieczą i podłożył ogień. W środku była kobieta w ciąży

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Oblał mieszkanie łatwopalną cieczą i podłożył ogień. W środku była kobieta w ciąży - Zdjęcie główne

foto Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę (9 kwietnia) na ulicy Czaplineckiej mężczyzna próbował podpalić mieszkanie. Polał meble i drzwi łatwopalną substancją i podłożył ogień. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Reklama

Późnym wieczorem w sobotę, 9 kwietnia, w jednym z bloków przy ulicy Czaplineckiej doszło do próby podpalenia mieszkania. Rodzinny dramat wydarzył się około godziny 22:20. Zdenerwowany mężczyzna oblał meble oraz drzwi mieszkania łatwopalną substancją, po czym wyszedł i od zewnątrz podłożył ogień. Na miejsce wezwana została straż pożarna.

Jak informuje Michał Wieczorek, rzecznik bełchatowskiej straży, na szczęście ogień zgasł samoczynnie i nie doszło do rozprzestrzenia się pożaru. Jak dodaje, prawdopodobnie przyczyną całej sytuacji były problemy rodzinne. 

W zdarzeniu nikt nie został ranny. W czasie podpalenia, w mieszkaniu znajdowały się dwie kobiety, jedna z nich jest w ciąży.

Na miejscu zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej oraz policja, która obecnie prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

- Ze względu na dobro prowadzonego postępowania, w tej chwili nie mogę udzielać szczegółowych informacji w tej sprawie - mówi Iwona Kaszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE