Reklama

Reklama

Pierwszy singiel Tatiany Kopali. Pomógł znany producent

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Tatiana Kopla/Facebook

Pierwszy singiel Tatiany Kopali. Pomógł znany producent - Zdjęcie główne

foto Tatiana Kopla/Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowska piosenkarka, finalistka „The Voice Kids” nagrała debiutancki singiel. Piosenka powstała przy współpracy ze znanym producentem.

Reklama

Mimo młodego wieku Tatiana Kopala zdążyła już pokazać całej Polsce swoje zdolności wokalne. Bełchatowska artystka dostała się do muzycznego talent show „The Voice Kids”. Tam trafiła do drużyny Cleo. Udało jej się nawet dojść do finału programu.

Teraz bełchatowianka nagrała swój pierwszy singiel, który będziemy mogli usłyszeć już w tym tygodniu. Utwór zatytułowany „Zawijaj się” do serwisów streamingowych trafi w nocy z 4 na 5 sierpnia. Piosenka będzie więc dostępna w piątek tuż po północy. Już teraz można posłuchać jej fragmentów w social mediach Tatiany.

- To oryginalny utwór i świetny rytm, który wpada szybko w ucho. Kieruję go do moich rówieśników i wszystkich, aby nie przejmowali się hejtem i zawsze byli sobą. Przede wszystkim pragnę, aby ten utwór wpadł każdemu w ucho i przynosił dobre emocje – mówi Tatiana Kopala.

Dodatkowo na YouTube udostępniony będzie teledysk do utworu. Producentami, a także autorami tekstu, są Jeremi Sikorski i Mikołaj Trybulec – Tribbs. Muzykę skomponowali Jeremi Sikorski, Mikołaj Trybulec i Marek Walaszek.

- Utwór zrodził się w trakcie mojej wizyty w Studio Avant i mojego spotkania z Jeremim Sikorskim. Dużo rozmawialiśmy o moich własnych przeżyciach jako nastolatki. Zwłaszcza moich doświadczeniach w relacjach z niektórymi koleżankami, które uległy zmianie po moim występie w programie telewizyjnym The Voice Kids. Pomysł na tytuł powstał w trakcie nagrań i pochodzi z refrenu – mówi Tatiana.

Warto dodać, że Tribbs, jeden z współtwórców singla Tatiany, w ostatnim czasie zyskał dużą popularność za sprawą klubowych remiksów piosenek Budki Suflera i Krzysztofa Krawczyka. Utwór „Ostatni raz zatańczysz ze mną” w wersji nagranej przez Trybulca zdobył 38 mln wyświetleń na YouTube i jest na 2. miejscu w kategorii najpopularniejszych teledysków.

Czy utrzymana w podobnych klimatach piosenka młodej bełchatowianki zrobi taką samą furorę w sieci? Tego życzymy Tatianie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE