Reklama

Reklama

Pierwsza Komunia Święta w Bełchatowie. Uczniowie SP nr 1 w ogrodach przy Kościuszki [FOTO]

Opublikowano: ndz, 8 maj 2022 11:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Kościuszki odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Sakrament przyjęła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Reklama

W parafii farnej pw. Narodzenia NMP przy ulicy Kościuszki odbyły się pierwsze uroczystości komunijne. W ogrodach do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. Towarzyszyli im rodzice, bliska rodzina i zaproszeni goście. 

Zgodnie z tradycją, dziewczęta ubrane były w piękne śnieżnobiałe sukienki, a chłopcy w skromne alby i czarne spodnie. Przed rozpoczęciem uroczystości ksiądz poświęcił dzieci, a rodzice udzielii błogosławieństwa. Później rozpoczęła się msza święta, podczas której dzieci po raz pierwszy przyjęły Eucharystię. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE