Reklama

Reklama

Mieszkańcy tych ulic muszą przygotować się na brak prądu. Kiedy wystąpią przerwy w dostawach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Mieszkańcy tych ulic muszą przygotować się na brak prądu. Kiedy wystąpią przerwy w dostawach?  - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu w Rejonie Energetycznym Bełchatów. Na przerwy w dostawach energii elektrycznej muszą przygotować się mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz niektórych ulic w mieście. Gdzie i kiedy wystąpią utrudnienia?

Reklama

Mieszkańcy dwóch ulic w Bełchatowie muszą liczyć się z przerwami w dostawach energii elektrycznej. Z zapowiedzi PGE Dystrybucja wynika, że planowane są wyłączenia dla ulicy Górnej oraz Nowej — odbędą się one we wtorek 5 października w godzinach od 07:30 do 13:30.

Tego dnia energia elektryczna nie popłynie też do mieszkańców miejscowości Dobrzelów, Parasolka oraz Helenów. Również w tym przypadku utrudnienia wystąpią w godzinach od 07:30 do 13:30. Pełną listę planowanych wyłączeń znajdziecie na stronie PGE Dystrybucja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy