Reklama

Reklama

Kilkuset mieszkańców obejdzie się smakiem? Bełchatów na liście rezerwowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Kilkuset mieszkańców obejdzie się smakiem? Bełchatów na liście rezerwowej  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sumie 350 mieszkańców Bełchatowa chciało skorzystać z dotacji do montażu odnawialnych źródeł energii. Niestety póki co, nie będą mieć takiej możliwości, ponieważ miasto nie otrzymało dofinansowania, a znalazło się jedynie na liście rezerwowej.

Reklama

Bełchatowianie, którzy liczy na zastrzyk gotówki i wsparcie finansowe przy montażu odnawialnych źródeł energii, będą musieli obejść się smakiem. Przynajmniej na razie. Magistrat nie znalazł się na liście samorządów, które otrzymały dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Bełchatów został wpisany jedynie na listę rezerwową, a na liście podmiotów, które dostały dofinansowanie, znalazły się wyłącznie gminy wiejskie.

Magistrat przypomina też, że w naszym mieście chęć skorzystania z możliwości dofinansowania do montażu OZE zgłosiło w sumie aż 350 mieszkańców.

- Zarówno bełchatowianie jak i Miasto Bełchatów dopełnili wszystkich formalności, a złożony do konkursu wniosek uzyskał pozytywną ocenę merytoryczną – zapewnia urząd miasta w Bełchatowie.

Urząd Marszałkowski w Łodzi pod względem formalnym pozytywnie ocenił 81 gmin spośród wszystkich ubiegających się o dofinansowanie. Do realizacji zakwalifikowano jednak tylko 26 z nich. Pozostali trafili na listę rezerwową, w tym również Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy