Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy, szykują się utrudnienia. Nowa organizacja ruchu na jednym z bełchatowskich osiedli

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Uwaga kierowcy, szykują się utrudnienia. Nowa organizacja ruchu na jednym z bełchatowskich osiedli - Zdjęcie główne

Budowa łącznika pomiędzy ulicą Kopeckiego i Okrzei rozpoczęła się w 2021 roku. Inwestycja pochłonie ponad 5,7 mln złotych i ma zakończyć się w 2023 roku. | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przez budowę łącznika między ulicami Kopeckiego i Okrzei czasowo zmieni się organizacja ruchu. Na skrzyżowaniu postawiona zostanie sygnalizacja świetlna, natomiast ruch odbywać się będzie wahadłowo.

Reklama

Od środy, 13 lipca zmieni się organizacja ruchu na ul. Okrzei. Chodzi o rejon skrzyżowania, które ma skomunikować tę ulicę z powstającym łącznikiem. Z użytku wyłączony zostanie jeden pas jezdni, natomiast ruchem wahadłowym zarządzać będzie sygnalizacja świetlna. 

W ramach inwestycji ul. Okrzei zyska dodatkowe pasy, wykonana będzie też nowa nawierzchnia. Ponadto powstanie tam chodnik wraz ze ścieżką rowerową. 

Budowa łącznika pomiędzy ul. Kopeckiego i ul. Okrzei rozpoczęła się w 2021 roku. Nowa droga ma połączyć dwa największe bełchatowskie osiedla, Dolnośląskie i Okrzei, dzięki czemu odciążona zostanie zakorkowana ul. Wojska Polskiego. Inwestycja będzie kosztować ponad 5,7 mln złotych, a łącznik ma być gotowy do września 2023 roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy