Reklama

Reklama

Zmarła wicedyrektor bełchatowskiej szkoły. Wiele osób wspomina ją z uśmiechem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zmarła wicedyrektor bełchatowskiej szkoły. Wiele osób wspomina ją z uśmiechem  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zmarła Małgorzata Serafin, wieloletnia nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. Unicef oraz Publicznego Gimnazjum nr 5 w Bełchatowie.

Reklama

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki, Małgosi Serafin. Taki wpis pojawił się wczoraj na Facebooku Szkoły Podstawowej nr 13 im. Unicef w Bełchatowie.

Małgorzata Serafin przez wiele lat uczyła geografii, była też wychowawczynią, którą uczniowie wspominają z uśmiechem na ustach. Pod informacją o jej odejściu pojawiły się dziesiątki komentarzy byłych wychowanków Pani Małgorzaty.

- Takiej Nauczycielki się nie zapomina: jedyna w swoim rodzaju, z charyzmą i pasją do przedmiotu, którego nauczała. Na jej lekcjach zawsze panowała idealna cisza, a nikt nawet nie śmiał się odezwać. Pomimo swojej surowości zjednywała sobie całe rzesze uczniów swoją prawdziwością, szczerością i dobrym sercem. Całe życie uczyła o ziemi, więc niech jej ziemia lekką będzie – komentował pan Rafał.

- Najwspanialszy wychowawca jakiego kiedykolwiek miałam. Wyjątkowa kobieta i nauczyciel, zawsze była wsparciem dla swoich wychowanków, wyrazy współczucia dla rodziny - pisała pani Kasia. 

- Mija jakieś 20 lat od wspólnych lekcji geografii a mimio to jest i będzie jednym z tych nauczycieli których pamiętam i zapamiętam. Nauczycielką która wpłynęła na mój rozwój i dalsze wybory w życiu za co bardzo dziękuję - wspomina pan Piotr. 

Małgorzata Serafin zmarła w środę, 21 kwietnia.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy