Reklama

Reklama

Kolejne pobicie pod bełchatowską szkołą. Na filmie napastnik kopie klęczącego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejne pobicie pod bełchatowską szkołą. Na filmie napastnik kopie klęczącego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gdy wśród bełchatowian wciąż jest głośno o nagraniu z udziałem uczniów dwóch szkół średnich, do sieci trafiło kolejne wideo pokazujące, jak nastolatek upokarza i bije swojego rówieśnika. Do wszystkiego najprawdopodobniej doszło przed budynkiem szkoły.

Reklama

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy o nagraniu, które krąży między uczniami bełchatowskich szkół. Na filmie grupa młodych osób kazała swojemu rówieśnikowi klęknąć i przepraszać, następnie jeden z chłopców uderzył 16-latka w twarz. Kolejna osoba strzepnęła na niego popiół z papierosa.

Sprawą zajęli się policjanci z bełchatowskiej komendy. Do działań włączyło się również starostwo, które jest organem prowadzącym dwóch szkół, do których uczęszczali uczniowie, a także kuratorium. Gdy służby wciąż prowadzą działania w związku z tą sytuacją, w internecie zaczęło krążyć kolejne bulwersujące nagranie.

 

 

Na filmie ponownie widać klęczącego na ziemi nastolatka, który jest zmuszany przez swojego rówieśnika i grupę osób stojących poza kadrem do wykrzyczenia słów „je*ać GKS”. Następnie pokrzywdzony zostaje uderzony ręką w twarz, a także kopnięty z tak dużą siłą, że na chwilę traci równowagę. Do całego zajścia najprawdopodobniej doszło na parkingu tuż obok budynku ZSP 1 przy ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie.

Okazuje się, że wideo trafiła już do mundurowych. Jak przekazuje Iwona Kaszewska, rzecznik bełchatowskiej komendy, sprawa jest znana policjantom, i trwa postępowanie. Niestety, ze względu na dobro śledztwa, jak i poszkodowanego, nie może ona podać więcej informacji na ten temat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE