Reklama

Reklama

Kierowcy, uwaga na zmianę organizacji ruchu. Następny etap dużej drogowej inwestycji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kierowcy, uwaga na zmianę organizacji ruchu. Następny etap dużej drogowej inwestycji - Zdjęcie główne

Poglądowe/Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W przyszłym tygodniu zmieniona zostanie organizacja ruchu na Binkowie. Drogowcy zajmą się kolejnym etapem inwestycji na Budryka. W związku z tym kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Reklama

W przyszłym tygodniu (we wtorek, 24 stycznia) drogowcy rozpoczną pracę na kolejnym etapie remontu ulicy Budryka. W związku z tym kierowcy powinni przygotować się na dodatkowe utrudnienia, które będą występować na Binkowie.

Wykonawca w planach ma zajęcie się fragmentem między ul. św. Barbary a Mioceńską i to właśnie ten odcinek zostanie wyłączony z ruchu. Drugi etap prac rozpocznie się od wykonania sieci kanalizacji deszczowej, sanitarnej, wodociągowej, teletechnicznej i elektrycznej. Następnie przyjdzie czas na roboty drogowe, czyli położenie warstwy stabilizacji, podbudowy i asfaltu. Na koniec zaplanowane zostało wykonanie prac brukarskich i montaż oświetlenia.

Dodatkowo wciąż obowiązywać będzie aktualna organizacja ruchu na fragmencie od Staszica do św. Barbary, gdzie dalej odbywa się remont. Wykonawca ukończył już roboty instalacyjne, a w najbliższym czasie zajmie się samą ulicą. Mieszkańcy wciąż mogą korzystać z parkingu przy Goetla.

Prace trwają również na ulicach Krzemowej, Solnej, Perłowej, Granitowej i Agatowej, gdzie układany jest chodnik. Natomiast na Złotej, Rubinowej, Kiepury, ulicy bez nazwy, Jurajskiej, Dolomitowej i św. Kingi odbywają się roboty instalacyjne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy