Reklama

Reklama

Zapadła decyzja w sprawie Jarmarku Świątecznego w Bełchatowie. Magistrat wpadł na niecodzienny pomysł

Opublikowano: pt, 6 lis 2020 10:11
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Zapadła decyzja w sprawie Jarmarku Świątecznego w Bełchatowie. Magistrat wpadł na niecodzienny pomysł - Zdjęcie główne

Bełchatów: Jarmark Świąteczny | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak informuje magistrat, w tym roku tradycyjny Jarmark Świąteczny na Placu Narutowicza nie może zostać zrealizowany. Wszystko przez ciągle rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w kraju. Miasto zaznacza jednak, że celem wsparcia dla wystawców i producentów, przygotuje jego wersję online. Chętni do wzięcia udziału w E-Jarmarku mogą się już zgłaszać.

Reklama

Okres Bożego Narodzenia nieodzownie kojarzy się z kolędami, spotkaniem z bliskimi, ale także... Świątecznym Jarmarkiem, który w Bełchatowie odbywał się na Placu Narutowicza. W tym roku władze miasta podjęły jednak decyzję o jego odwołaniu. Ma to związek z eskalacją pandemii koronawirusa, jaką obesrwujemy w kraju od kilku tygodnii.

Prezydent Bełchatowa, Mariola Czechowska tłumaczy przy tym, że miasto zdaję sobię sprawę, że wystawcy przez wiele miesięcy przygotowywali się do jarmarku, dlatego też zaproponowano inne rozwiązanie.

- Zdajemy sobie sprawę, że przez wiele miesięcy wystawcy przygotowywali się do jarmarku. Zależy nam, by, mimo trudnej sytuacji epidemicznej, mieli możliwość zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty świątecznej. Dlatego zapraszamy do udziału w e-Jarmarku. Jestem przekonana, że dzięki temu wszyscy poczujemy tę świąteczną atmosferę, która towarzyszyła nam co roku – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

Do e -Jarmarku może dołączyć każdy, kto chce zaprezentować rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy inne wyroby, kojarzone z Jarmarkiem Świątecznym. Lista wystawców będzie prezentowana na stronie miasta, oraz w mediach społecznościowych – znajdą się tam również opisy i fotogalerie.

Czas, na zgłaszanie się do e-Jarmarku osoby chętne mają do 30 grudnia, a same wystawy potrwają od 1 do 31 grudnia - urzędnicy deklarują, że nawet osoby, które zgłoszą się "na ostanią chwilę" mogą liczyć na zaprezentowanie swojej oferty. Wszystko co należy zrobić, to przesłać formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcia asortymentu na adres [email protected] Niezbędne dokumenty znajdziecie pod TYM linkiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE