Reklama

Reklama

Zapadła decyzja w sprawie Jarmarku Świątecznego w Bełchatowie. Magistrat wpadł na niecodzienny pomysł

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Zapadła decyzja w sprawie Jarmarku Świątecznego w Bełchatowie. Magistrat wpadł na niecodzienny pomysł - Zdjęcie główne

Bełchatów: Jarmark Świąteczny | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak informuje magistrat, w tym roku tradycyjny Jarmark Świąteczny na Placu Narutowicza nie może zostać zrealizowany. Wszystko przez ciągle rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w kraju. Miasto zaznacza jednak, że celem wsparcia dla wystawców i producentów, przygotuje jego wersję online. Chętni do wzięcia udziału w E-Jarmarku mogą się już zgłaszać.

Reklama

Okres Bożego Narodzenia nieodzownie kojarzy się z kolędami, spotkaniem z bliskimi, ale także... Świątecznym Jarmarkiem, który w Bełchatowie odbywał się na Placu Narutowicza. W tym roku władze miasta podjęły jednak decyzję o jego odwołaniu. Ma to związek z eskalacją pandemii koronawirusa, jaką obesrwujemy w kraju od kilku tygodnii.

Prezydent Bełchatowa, Mariola Czechowska tłumaczy przy tym, że miasto zdaję sobię sprawę, że wystawcy przez wiele miesięcy przygotowywali się do jarmarku, dlatego też zaproponowano inne rozwiązanie.

- Zdajemy sobie sprawę, że przez wiele miesięcy wystawcy przygotowywali się do jarmarku. Zależy nam, by, mimo trudnej sytuacji epidemicznej, mieli możliwość zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty świątecznej. Dlatego zapraszamy do udziału w e-Jarmarku. Jestem przekonana, że dzięki temu wszyscy poczujemy tę świąteczną atmosferę, która towarzyszyła nam co roku – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

Do e -Jarmarku może dołączyć każdy, kto chce zaprezentować rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy inne wyroby, kojarzone z Jarmarkiem Świątecznym. Lista wystawców będzie prezentowana na stronie miasta, oraz w mediach społecznościowych – znajdą się tam również opisy i fotogalerie.

Czas, na zgłaszanie się do e-Jarmarku osoby chętne mają do 30 grudnia, a same wystawy potrwają od 1 do 31 grudnia - urzędnicy deklarują, że nawet osoby, które zgłoszą się "na ostanią chwilę" mogą liczyć na zaprezentowanie swojej oferty. Wszystko co należy zrobić, to przesłać formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcia asortymentu na adres promocja@um.belchatow.pl Niezbędne dokumenty znajdziecie pod TYM linkiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE