Reklama

Reklama

Podziel się najcennniejszym darem na święta. Przed nami akcja krwiodawstwa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Podziel się najcennniejszym darem na święta. Przed nami akcja krwiodawstwa - Zdjęcie główne

poglądowe | foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed nami kolejna akcja honorowego oddawania krwi w Bełchatowie. Do przyłączenia się do inicjatywy zaprasza zarząd klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów. Gdzie i kiedy będzie można podzielić się życiodajnym płynem?

Reklama

Święta Bożego Narodzenia to czas dobroci i dzielenia się z innymi — a nie ma lepszego prezentu, niż taki, który może uratować czyjeś życie. Dlatego właśnie, jeszcze przed wigilią klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Elektrowni Bełchatów zachęca mieszkańców, by przyłączyli się do akcji krwiodawstwa.

Najbliższą akcję honorowego oddawania krwi zaplanowano na czwartek, 23 grudnia. Chętni na podzielenie się życiodajnym płynem mogą stawić się w punkcie pobrań przy ul. 1 Maja 1 w Bełchatowie. Rejestracja odbędzie się w godzinach od 07:30 do 10:30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy