Reklama

Reklama

Inwestycja za prawie dwa miliony jest na ukończeniu. Gmina ma więcej planów

Opublikowano: czw, 17 lut 2022 11:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kiedy zakończy się budowa Centrum Sportu i Rekreacji? Inwestycja prowadzona w Emilinie jeszcze się nie dobiegła końca, a gmina już planuje kolejne działania w tym rejonie. Czego mogą spodziewać się mieszkańcy?

Reklama

Siedziba Centrum Sportu i Rekreacji nabiera kształtów. Prace budowlane rozpoczęły się pod koniec zeszłego roku, a zakończyć mają się już w lipcu. Budynek będzie miał dwa piętra. Na parterze znajdą się pomieszczenia przeznaczone dla mieszkańców. Ma to duże znaczenie m.in. dla Koła Gospodyń Wiejskich, które będzie mogło organizować tam swoje spotkania. Górną kondygnację zajmą pomieszczenia administracyjne.

- Obecnie prace są na etapie montowania więźby dachowej. W budynku zostaną zastosowane nowoczesne technologie. Będzie on ogrzewany za pomocą pomp ciepła z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych. – informuje gmina Bełchatów.

Zaplanowany koszt inwestycji wynosi ponad 1,8 mln zł. Część pokryta zostanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Gmina nie kończy swoich działań w Emilinie. W planach jest również kompleks boisk, przeznaczonych do różnych dyscyplin sportów. Na szczegółowy plan prac będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Mają one być jak najbardziej funkcjonalne, spełniać potrzeby jak największej ilości mieszkańców.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy