Reklama

Reklama

Akcjonariusze GKS Bełchatów zdecydowali. Jaka będzie przyszłość klubu?

Opublikowano:
Autor:

Akcjonariusze GKS Bełchatów zdecydowali. Jaka będzie przyszłość klubu?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Górniczego Klubu Sportowego „Bełchatów” Spółka Akcyjna, wybrano nowych członków Rady Nadzorczej GKS "Bełchatów". Kto w niej zasiądzie i czym zajmą się w pierwszej kolejności?

Reklama

Początek lutego przyniósł istne trzęsienie ziemi w GKS-ie Bełchatów. Klub poinformował bowiem o rezygnacji zarówno członków rady nadzorczej, jak i prezesa Alana Paczuszki. Przez ponad dwa tygodnie powody decyzji nie były upublicznione. Dopiero we wtorek, 15 lutego na stronie klubu pojawiło się oświadczenie w tej sprawie — po kilku godzinach zniknęło jednak z witryny.

Chwilę później klub poinformował o zakończeniu nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, podczas którego przyjęto rezygnacje dotychczasowych członków rady nadzorczej oraz prezesa Alana Paczuszki.

Akcjonariusze zajęli się również powołaniem nowej Rady Nadzorczej GKS "Bełchatów" S.A.

- W jej skład od dziś wchodzą Rafał Motyl (funkcja przewodniczącego RN) i Szymon Serwa, którzy w nowym gremium reprezentują Fundację Akademia GKS Bełchatów oraz przedstawiciel większościowego akcjonariusza klubu, EKS „Skra” Bełchatów, Artur Surgut — czytamy.

Jak wskazuje klub, pierwszym zadaniem nowej rady nadzorczej będzie pilna analiza finansowo-organizacyjnej spółki w kontekście przeprowadzenia procesu licencyjnego oraz weryfikacji możliwości i kierunków dalszego funkcjonowania spółki, również w kontekście strategicznego rozwoju Fundacji Akademia GKS Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy