Reklama

Reklama

Kolejna darmowa atrakcja dla dzieci z Ukrainy. GKS wyszedł z inicjatywą

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Akademia GKS Bełchatów

Kolejna darmowa atrakcja dla dzieci z Ukrainy. GKS wyszedł z inicjatywą - Zdjęcie główne

foto Akademia GKS Bełchatów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To kolejna darmowa, atrakcja, z której mogą skorzystać uchodźcy w Bełchatowie. Z inicjatywą wyszedł klub sportowy z Bełchatowa.

Reklama

W Bełchatowie przybywa akcji skierowanych do uchodźców znajdujących się w naszym regionie. Z własną inicjatywą wyszła Fundacja Akademia GKS Bełchatów, która organizuje treningi dla dzieci z Ukrainy, które znalazły schronienie w naszym regionie. Z darmowych zajęć sportowych będą mogły skorzystać dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat. Treningi będą prowadzone przez kadrę trenerską Akademii GKS Bełchatów.

- Bezpośredni kontakt z rówieśnikami i możliwość nawiązywania nowych znajomości może im pomóc przetrwać ten trudny okres życia. – tłumaczy Akademia GKS Bełchatów.

W Akademii działają dwie sekcje-piłki nożnej i zapaśnicza. To właśnie z tych sportów poprowadzone zostaną zajęcia dla dzieci uchodźców. Rozpoczęcie treningów planowane jest na poniedziałek 7 marca. Więcej informacji udziela koordynator ds. organizacyjno-szkoleniowych Grzegorz Muskała. Dostępny jest pod numerem telefonu 601 060 528.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE