Reklama

Reklama

Zasiadł w fotelu dyrektora bełchatowskiej szkoły. Od razu odwołał zajęcia lekcyjne [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiaj w fotelu dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie zasiadł 12-letni Szymon. Ten "stołek" był nagrodą za zwycięstwo w konkursie plastycznym "Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie za 15 lat". Jak uczeń sprawdził się w nowej roli?

Reklama

Dziś Dzień Dziecka, z tej okazji, w fotelu dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie zasiadł jeden z uczniów, 12-letni Szymon, który wraz z dyrekcją zorganizował ten niezwykły czas w swojej szkole. Jego pierwszym zarządzeniem był dzień bez zajęć lekcyjnych. Młodzież przeniosła się na boisko, gdzie odbyły się lekcje plenerowe.- Szymon miał okazję zapoznać się z gabinetem dyrektora, odebrać kilka telefonów, a nawet... poszukać zastępstwa za nauczyciela, który nie mógł dziś pojawić się w pracy. Okazji do stawienia czoła wyzwaniom było więc co najmniej kilka, mimo, że Dzień Dziecka należy raczej do tych spokojniejszych. Ostatecznie, Szymon stwierdził... że nie jest to praca dla niego – opisywała dyrektor SP nr 12 w Bełchatowie, mgr Agnieszka Ludwiczak-Maszewska.


Oczywiście nie zabrakło też atrakcji dla pozostałych uczniów. Podopieczni klas 4 i 5 mogli zmierzyć się z egzaminem na kartę rowerową, który przeprowadzono w specjalnie przygotowanym na przyszkolnym miasteczku rowerowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy