Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy! Ruszają roboty drogowe - ten odcinek będzie nieprzejezdny

Opublikowano: 18 listopada 2020 14:22
Autor: ddbelchatow | Zdjęcie: powiat belchatowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Starostwo powiatowe w Bełchatowie poinformowało, że w dniach 20 -21 listopada droga Kluki – Grobla będzie nieprzejezdna. Ma to związek z trwającym remontem drogi i zaplanowanymi na te dni robotami drogowymi. Kierowcy, którzy korzystają z tego odcinka, powinni w tych dniach zdecydować się na inną trasę.

Reklama

Z informacji, podanych przez starostwo wynika, że na najbliższy piątek i sobotę, wykonawca robót na drodze DP 1920 E, prowadzącej z Grobli na Kluki zaplanował w tym miejscu prace drogowe. Jako, że mowa tu o robotach bitumicznych, czyli układniu warsty ścieralnej nawierzchni, konieczne będzie zamknięcie tego odcinka drogi.

Utrudnienia przewidywane są w godzinach od 08:00 do 15:00 – później droga będzie przejezdna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.