Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy! Droga w okolicach kopalni będzie zamknięta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Uwaga kierowcy! Droga w okolicach kopalni będzie zamknięta - Zdjęcie główne

Bełchatów:Droga Piaski-Czyżów zamknięta | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już za klika dni czeka nas duża zmiana w organizacji ruchu na trasie Kalisko – Kleszczów. Odcinek drogi prowadzący z Czyżowa do miejscowości Piaski zostanie całkowicie zamknięty. Ma to związek z przebudową drogi powiatowej 1500E. Prace potrwają kilka miesięcy.

Reklama

Już od 22 grudnia często uczęszczana droga prowadząca z Czyżowa do miejscowości Piaski zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Decyzja jest podyktowana wejściem w kolejny etap prac nad rozbudową drogi powiatowej 1500E.

- Rozbudowa tej drogi wchodzi w taką fazę, że nie będzie możliwy przejazd odcinkiem Czyżów - Piaski (nawet w ruchu wahadłowym) – informują urzędnicy.

Jednocześnie, Urząd Gminy w Kleszczowie poinformował, że wyznaczono już kilkukulometrowy objazd w pobliżu zwałowiska wewnętrznego KWB Bełchatów. Trasa będzie prowadzić przez tereny sąsiadujące z obiektami spółek BEWA oraz Betrans – mapę znajdziecie poniżej.

Do kiedy potrwają prace? Konkretnych terminów nie wskazano, urzędnicy zaznaczają, że postępy będą uzależnione od warunków pogodowych – dodają przy tym, że droga może pozostać zamknięta nawet do kwietnia 2021 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy