Reklama

Reklama

Dramatyczne sceny w bełchatowskiej przychodni. Mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Dramatyczne sceny w bełchatowskiej przychodni. Mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno... - Zdjęcie główne

foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w przychodni MegaMed przy ulicy Czaplinieckiej. Mężczyzna stanął na parapecie i chciał wyskoczyć z okna na drugim piętrze budynku. Przed przyjazdem służb do akcji wkroczyli świadkowie zdarzenia.

Reklama

W piątek, 3 lutego, pracownicy i pacjenci przychodni MegaMed znajdującej się przy ulicy Czaplinieckiej byli świadkami groźnego zdarzenia. Mężczyzna chciał wyskoczyć z okna znajdującego się na drugim piętrze budynku. Na miejsce wezwano służby.

- Zgłoszenie dotyczyło tego, że pacjent, mężczyzna w wieku około 35-40 lat chce skakać z drugiego piętra. Stał w oknie i nie chciał zejść – mówi Michał Wieczorek, rzecznik bełchatowskiej straży pożarnej.

 

 

Okazuje się, że jeszcze przed dotarciem na miejsce trzech zastępów z komendy w Bełchatowie sytuacja została opanowana, a mężczyzna był bezpieczny w środku budynku.

- Jak dojechaliśmy, to ta osoba była pod opieką personelu przychodni. Czekali na przyjazd pogotowia. Z naszej strony to było tylko zabezpieczenie miejsca zdarzenia – dodaje Michał Wieczorek.

Mężczyzna trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego, który przetransportował go do szpitala.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE