Reklama

Reklama

Będzie jaśniej na bełchatowskim osiedlu. Zamontują blisko sto słupów oświetleniowych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum/poglądowe

Będzie jaśniej na bełchatowskim osiedlu. Zamontują blisko sto słupów oświetleniowych  - Zdjęcie główne

foto Archiwum/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na osiedlu Ludwików pojawi się w oświetlenie ulic. Magistrat rozstrzygnął przetarg i podpisał umowę z wykonawcą planowanej inwestycji. Na nieoświetlonych ulicach stanie blisko sto słupów. Roboty powinny ruszyć w ciągu kilku tygodni.

Reklama

Latarnie przy ulicach pojawią się na obszarze pomiędzy Lipową, Aleją Wyszyńskiego, Ludwikowską oraz zachodnią granicą Bełchatowa. Mieszkańcy tej części miasta od dawna narzekali na brak oświetlenia. Już niebawem sytuacja znacznie się poprawi.

Magistrat rozstrzygnął przetarg i podpisał już umowę z wykonawcą inwestycji, w ramach której zamontowanych zostanie blisko sto latarni. Oświetlenie pojawi się m.in. na ulicach Różanej, Komara, Braci Śniadeckich, Granicznej, Górskiego, Konopackiej, a także fragmentach ulic Ślusarskiego, Deyny i Czechy.

- Inwestycja obejmie montaż kompletnych latarni, słupów aluminiowych o wysokości 6 lub 8 metrów oraz wykonanie kablowych linii zasilających. W miejscach tego wymagających, odtworzona zostanie nawierzchnia pasa drogowego – informuje magistrat.

Prace mają rozpocząć się w ciągu najbliższych tygodni, a zakończą się w ciągu 8 miesięcy. Koszt inwestycji to 736 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy