Reklama

Reklama

Oddali krew, by pomóc córce bełchatowskiego policjanta. Akcja krwiodawstwa pod komendą [FOTO]

Opublikowano: 7 lipca 2021 11:31
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia We wtorek, 6 lipca pod bełchatowską komendą stanął mobilny punkt poboru krwi. Życiodajny płyn oddało w sumie 31 osób.

Reklama

Policjanci z Bełchatowa zorganizowali kolejną zbiórkę krwi. Mobilny punkt poboru stanął pod komendą we wtorek, 6 lipca. Tym razem, akcja była dedykowana córce jednego z bełchatowskich funkcjonariuszy. Ewa, bo tak ma na imię, od miesięcy zmaga się z ciężką chorobą.

- Krew oddawali policjanci, pracownicy cywilni bełchatowskiej komendy oraz mieszkańcy powiatu. Dzieląc się bezcennym darem niewątpliwie przyczynili się do ratowania ludzkiego zdrowia i życia – informuje nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowa bełchatowskiej policji.

Akcja odbyła się z zachowaniem zasad szczególnego bezpieczeństwa, związanych z panującą wciąż pandemią koronawirusa. Mimo tego, że w związku z ograniczeniami zbiórka trwała dłużej niż zazwyczaj, chętnych na oddanie życiodajnego płynu nie brakowało, niektórzy czekali na swoją kolej nawet 3 godziny. Krew w szczytnym celu oddało w sumie 31 osób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Za późno

  Niestety, nikt z mojej rodziny nie słyszał o prowadzonej akcji :( Choćbyśmy chcieli, to dowiedzieliśmy się za późno. Z pewnością znaczna większość ludzi, która mogłaby oddać krew nie wiedziała o akcji. Zróbcie akcję jeszcze raz, ale teraz poinformujcie o tym z wyprzedzeniem, a najlepiej informujcie codziennie przynajmniej 3 dni wcześniej. Ewcia czeka na krew to jej ją dajmy :)

 • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Kate

  Można jakoś inaczej wesprzeć? Niektórzy nie mogą oddać krwi.

 • 2 miesiące temu | ocena +3 / -1

  Ja bym oddał

  To świetnie, że informujecie po fakcie. Dzięki temu mniej ludzi wzięło udział w akcji - brawo!