Reklama

Reklama

Kierowcy, uwaga na autostradzie A1. Zajęta będzie część pasów ruchu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Kierowcy, uwaga na autostradzie A1. Zajęta będzie część pasów ruchu - Zdjęcie główne

Poglądowe | foto Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kierowcy wybierający się w podróż autostradą A1 w najbliższych dniach powinni zachować szczególną ostrożność. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła prace, które wymagają zajęcia części pasów ruchu.

Reklama

Kierowcy podróżujący autostradą A1 ponownie muszą przygotować się na utrudnienia. We wtorek, 13 września, rozpoczęły się prace polegające na myciu ekranów akustycznych w obrębie węzłów Piotrków Trybunalski Zachód i Piotrków Trybunalski Południe. Drogowców będzie można tam spotkać przez najbliższe kilka dni. Zakończenie prac zaplanowane jest na czwartek, 15 września.

W związku z tym wprowadzone zostanie zwężenie do jednego pasa ruchu na łącznicy Warszawa – Katowice węzła Piotrków Trybunalski Zachód.

- Początku zwężenia należy spodziewać się już około kilometra przed węzłem Piotrków Trybunalski Zachód do ok. 350 km autostrady A1, czyli przed węzłem Piotrków Trybunalski Południe. W tym przypadku zajęte będą pas wolny i pas awaryjny – mówi Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W tym czasie kierowcy jadący w kierunku Katowic, zarówno od strony Łodzi, jak i Warszawy powinni zachować ostrożność. Po zakończeniu prac na tej części autostrady drogowcy przeniosą się na jezdnię wschodnią w kierunku Łodzi i Gdańska.

- W tym przypadku zwężenia będą na odcinku ok. 2 km na odcinku między węzłem Piotrków Trybunalski Południe i Piotrków Trybunalski Zachód. Z ruchu wyłączne zostaną pas wolny i awaryjny – przekazuje Zalewski.

Jak dodaje Zalewski, każdego dnia prace będą rozpoczynać się ok. godziny 7:00 i kończy ok. 19:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy