Reklama

„Atak paniki” – najnowszy film w kinach Helios!

Opublikowano:
Autor:

„Atak paniki” – najnowszy film w kinach Helios! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Najnowszy film w reżyserii Pawła Maślony to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie... Kina sieci Helios zapraszają swoich Widzów na premierowe seanse filmu „Atak paniki” już od najbliższego piątku, 19 stycznia!

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się
w czyste wariactwo to także znakomite kreacje aktorskie. W obsadzie znaleźli się między innymi: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska oraz Grzegorz Damięcki.

„Atak paniki” trafi do kin Helios w piątek, 19 stycznia. Bilety są już dostępne
w sprzedaży, szczegółowe informacje dotyczące premierowych seansów znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/atakpaniki. Nie zapomnisz tego, nie ma szans!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE