Reklama

Andrzej Duda wybrał Watykan zamiast Bełchatowa?

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Duda wybrał Watykan zamiast Bełchatowa? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do zapowiedzianej przez prezydent Mariolę Czechowską wizyty Andrzeja Dudy, Prezydenta RP pozostało pięć dni. Zgodnie z planem Duda miał odwiedzić Bełchatów w niedzielę, 14 października i uczestniczyć w oficjalnym odsłonięciu pomnika Józefa Piłsudskiego. Tymczasem jak wynika z oficjalnych informacji prezydenckiej kancelarii, głowa państwa w tym samym terminie ma zapisaną wizytę w... Watykanie.

Śledząc oficjalną witrynę www.prezydent.pl kilka dni temu natknęliśmy się na informacje o włoskiej podróży Andrzeja Dudy.

- Uprzejmie informujemy, że w dniach 14-16 października br. Para Prezydencka złoży wizytę w Watykanie – brzmi oficjalna odpowiedź biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP.

Dziś nie znamy jeszcze szczegółowego, godzinowego planu wizyty prezydenckiej pary w Stolicy Piotrowej. Biorąc jednak pod uwagę, że ta podróż mogłaby rozpocząć się późnym popołudniem dopytaliśmy w biurze prasowym Kancelarii Prezydenta o Bełchatów, w odpowiedzi czytamy, że:

- Na chwilę obecną nie mamy w kalendarzu wydarzenia, o które Państwo pytacie. Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje na temat wydarzeń, w których udział weźmie Prezydent RP publikowane są po ostatecznym zatwierdzeniu programu ramowego z odpowiednim wyprzedzeniem na oficjalnej stronie www.prezydent.pl

Z pytaniem o wizytę Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Bełchatowie zwróciliśmy się do gospodarzy spotkania. Czekamy na odpowiedź urzędników bełchatowskiego magistratu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE