Reklama

Alicja w krainie muzycznej magii

Opublikowano:
Autor:

Alicja w krainie muzycznej magii - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci, pt. „Alicja w krainie muzycznej magii”, który odbędzie się 15 listopada o godzinie 11:30, w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (5-13 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii”, to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawią się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska). Na scenę zawita również Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja.

Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne.

Scenariusz, muzyka, reżyseria: Mikołaj Blajda
Produkcja: Sylwia Lorens

Bilety w cenie 40 zł (normalny) oraz 30 zł (ulgowy) do nabycia w kasie MCK PGE Giganty Mocy.
Organizatorem spektaklu jest: Filharmonia Futura.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE