Reklama

Środkowy PGE Skry nie zagra w reprezentacji

Opublikowano:
Autor:

Środkowy PGE Skry nie zagra w reprezentacji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Podstawowy zawodnik bełchatowskiego klubu, Karol Kłos, nie będzie bronił biało-czerwonych barw w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie reprezentacyjnym. O decyzji zawodnika poinformował sam selekcjoner w wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej.

Vital Heynen w obszernej rozmowie został zapytany między innymi o to, czy któryś z około trzydziestu zawodników, z którymi miał okazję rozmawiać na temat przyszłości polskiej drużyny narodowej, zdecydował się mu odmówić.

„To nie tak, że odmówił. Karol Kłos poinformował mnie, że już dawno zdecydował, iż chce w tym sezonie odpocząć od reprezentacji. Potrzebuje przerwy. Rozmawiałem z nim bardzo długo i szczerze. Nie namawiałem go, bo to jest jego decyzja. Szanuję ją i nie będę nalegać, tym bardziej, że jestem zdania, iż w reprezentacji muszą grać ci, którzy tego naprawdę chcą. To nie może być kara czy przymus.” - powiedział Vital Heynen.

Podobna sytuacja miała miejsce przed rokiem. Z tym, że Karol Kłos zdecydował się zrezygnować z występów w reprezentacji pod koniec sezonu międzynarodowego. Już po Lidze Światowej, kiedy to z powodów osobistych zrezygnował z udziału w Mistrzostwach Europy.

Niespełna 29-letni środkowych, grający w Bełchatowie od 2010 roku, jak do tej pory wystąpił w blisko stu meczach z orzełkiem na piersi, zdobywając m.in. mistrzostwo świata oraz brązowe medale ME i Pucharu Świata.

Cała rozmowa na polsatsport.pl.

Szukasz ogłoszeń z Bełchatowa i okolic? Sprawdź: Ogłoszenia Bełchatów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE