Reklama

Ruszyły zapisy na „II Bełchatowski Bieg Nocny”

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły zapisy na „II Bełchatowski Bieg Nocny”  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ruszyły zapisy na wyjątkowy bieg. Już 28 kwietnia odbędzie się „II Bełchatowski Bieg Nocny” , do pokonania przed zawodnikami 10 kilometrów. Z zapisami na imprezę nie ma co zwlekać, bo organizator przewidział limit startów na poziomie 333.

Biegacze wystartują dokładnie o 21.00 z placu Narutowicza. 10-kilometrowa trasa prowadzić będzie ulicami Czyżewskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich. Jak zapowiadają organizatorzy uczestnicy będą mieli do pokonania prostą i szybką trasę, która zapewne w wielu przypadkach umożliwi poprawę własnych rekordów życiowych.

Dla trzech najszybszych biegaczy w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet oraz najlepszego biegacza i biegaczki z Bełchatowa przewidziano nagrody finansowe oraz puchary.

– Pozytywny odbiór organizacji biegu w ubiegłym roku spowodował, że realizacja drugiej edycji stanowiła jedynie formalność. Zwiększyliśmy liczbę uczestników, a dodatkowo zapraszamy biegaczy, ich rodziny, kibiców i wszystkich zainteresowanych do centrum miasta, gdzie na placu Narutowicza zostanie ulokowany start i meta imprezy. Ta lokalizacja doskonale sprawdziła się na triathlonie, ale odebraliśmy również wiele sygnałów, że nasz lokalny bieg powinien też tam zagościć. Podjęliśmy to wyzwanie i wierzę, że tego dnia nikt nie będzie żałował spędzenia czasu razem z nami – mówi Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury

„II Bełchatowski Bieg Nocny” to drugi bieg „Triady Bełchatowskiej”. Podsumowaniem i zwieńczeniem cyklu będzie listopadowa „Bełchatowska Piętnastka”. Regulaminy biegu oraz „Triady” na stronie internetowej Miejskiego Centrum Sportu. LINK do zapisów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE