Reklama

Kibice razem nie tylko ze sportowcami

Opublikowano:
Autor:

Kibice razem nie tylko ze sportowcami - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Bycie kibicem to nie tylko dopingowanie swojej ulubionej drużynie sportowej. To także wspieranie i pomaganie potrzebującym w okolicy, co wielokrotnie już udowodnili członkowie ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów.

Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów powstał w 2017 roku, po tym jak drużyna opuściła ekstraklasowe szeregi. Nie wpłynęło to jednak na morale bełchatowskich fanów, którzy aktywnie działali i wywiązywali się z podjętych wcześniej inicjatyw.

Istotnym elementem funkcjonowania bełchatowskiego ośrodka jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Z tego względu powstała między innymi charytatywna zbiórka nakrętek, które zbierano na leczenie dla Daniela Szulca.

Bełchatowski Ośrodek Kibice Razem bierze udział w zbiórce pieniędzy na klubowy herb, organizuje również warsztaty zdrowego odżywiania dla najmłodszych zawodników z klubowej akademii. Dotychczas w ramach działalności ośrodka prowadzono różnorodne warsztaty: fotografii produktowej, gry na bębnach, pozytywnego kibicowania, prawnicze, graficzne, obsługi urządzeń biurowych, pakietu MS Office, udzielania pierwszej pomocy, pisania CV i pakowania prezentów świątecznych.

Bełchatowianie biorą udział w istotnych wydarzeniach historycznych i pomagają potrzebującym. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zorganizowano charytatywne inicjatywy, m.in. zbiórka karmy i potrzebnych rzeczy dla lokalnego schroniska zwierząt, czy przygotowanie i wręczanie paczek świątecznych i mikołajkowe dla podopiecznych z domu dziecka i ośrodka interwencyjno-socjalizacyjnego.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE