Reklama

Duże zainteresowanie Bełchatowskim Biegiem Nocnym

Opublikowano:
Autor:

Duże zainteresowanie Bełchatowskim Biegiem Nocnym - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dużym zainteresowaniem wśród biegaczy cieszy się „II Bełchatowski Bieg Nocny”, który zaplanowano 28 kwietnia br. Liczba wolnych miejsc codziennie maleje, a na blisko miesiąc przed startem pozostało ich około 70.


Zapisy na drugi nocny bieg w Bełchatowie rozpoczęliśmy ponad tydzień temu, a na ten moment swój start zadeklarowało ponad 260 osób. Przypominamy jednak, że za za osobę zgłoszoną uważany jest biegacz, który dokonał zgłoszenia internetowego oraz uiścił opłatę startową.

Limit uczestników zaplanowano na 333 osoby, a opłata startowa wynosi 30 zł. W kategorii kobiet i mężczyzn najszybsi biegacze mogą liczyć na nagrody finansowe (500, 300 i 200 zł). Z pustymi rękoma nie odejdą również najszybsi biegacze z Bełchatowa.

Bieg rozpocznie się o godz. 21 na placu Narutowicza, a jego trasa prowadzić będzie ulicami Czyżewskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich. „II Bełchatowski Bieg Nocny” to kolejna odsłona „Triady Bełchatowskiej”. Podsumowaniem i zwieńczeniem cyklu będzie listopadowa „Bełchatowska Piętnastka”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE