Reklama

Reklama

W Hali Energia odbędzie się... Zimowa Olipmiada. Jak wziąć udział w imprezie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Facebook/ZImowa Akademia Sportu

W Hali Energia odbędzie się... Zimowa Olipmiada. Jak wziąć udział w imprezie?  - Zdjęcie główne

Zdjęcie Poglądowe | foto Facebook/ZImowa Akademia Sportu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W trakcie zbliżających się wielkimi krokami ferii młodzież z Bełchatowa będzie miała okazję poczuć klimat Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Swoich sił będzie można spróbować w aż siedmiu dyscyplinach, takich jak hokej czy curling, a wszystko pod dachem hali!

Reklama

W Pekinie trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które rozpoczęły się w piątek, 4 lutego. W trakcie nadchodzących ferii bełchatowianie będą mieli okazję poczuć klimat tej wyjątkowej imprezy, a przy okazji spróbować swoich sił w olimpijskich sportach zimowych.

Wszystko za sprawą Igrzysk Zimowej Akademii Sportu, które zaplanowano na piątek, 18 lutego. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w aż siedmiu dyscyplinach, takich jak curling, hokej, biathlon, snowboard, saneczkarstwo czy slalom narciarski.

- Do udziału zachęcamy dzieci i młodzież z Bełchatowa i okolic. Podczas zajęć każdy będzie miał szansę spróbować sił, w zimowych sportach olimpijskich podejmując się rywalizacji na przygotowanych torach i stanowiskach. Liczy się aktywny udział w siedmiu dyscyplinach — informuje Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

Co ciekawe, cała impreza odbędzie pod dachem Hali Energia w Bełchatowie. Zimowa Akademia Sportu odbędzie się w piątek, 18 lutego w dwóch blokach godzinowych: 9:00 - 12:00 oraz 13.00 – 16.00. Zabawa ma charakter ogólnodostępny, a wstęp jest bezpłatny. Wcześniej należy się jednak zapisać.

Zimowe Igrzyska w Bełchatowie. Jak się zapisać?

Podstawą do wzięcia udziału w Igrzyskach Zimowej Akademii Sportu jest odebranie w biurze zawodów karty uczestnika - zapisanie będzie możliwe tylko w dniu imprezy w hali. Jej posiadanie pozwoli korzystać z każdego przygotowanego stanowiska, a po zebraniu odznak z poszczególnych punktów i rozwiązaniu wyznaczonych zadań uczestnik odbierze w biurze zawodów upominki za zrealizowanie programu warsztatów. Udział mogą brać osoby dopuszczone do zajęć wychowania fizycznego, niemające przeciwwskazań do wzięcia udziału w dyscyplinach indywidualnych, jak i w rywalizacji sportowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy