Reklama

Bełchatów gospodarzem Superpucharu Polski w futsalu

Opublikowano:
Autor:

Bełchatów gospodarzem Superpucharu Polski w futsalu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 8 września hala „Energia” po raz drugi gościć będzie najlepszych polskich zawodników w futsalu. Bełchatów został wybrany na gospodarza meczu o Superpuchar Polski, w którym zagrają dwa najlepsze zespoły w kraju.

Polski Związek Piłki Nożnej mając w pamięci grudniowy mecz reprezentacji Polski w „Energii” zdecydował się rozegrać spotkanie o najważniejsze krajowe trofeum w futsalu właśnie w naszym mieście. To wydarzenie rozpocznie oficjalnie nowy sezon tej dyscypliny sportu.

– Hala w tej dyscyplinie sportu zdała już swój egzamin podczas międzynarodowego meczu Polska – Gruzja, który przyciągnął na trybuny komplet widzów. Organizacja tego wydarzenia w ocenie przedstawicieli PZPN była bezbłędna, w związku z czym będziemy mogli po raz drugi obejrzeć w Bełchatowie futsal na wysokim poziomie – tłumaczy Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

W „Energii” 8 września (sobota) o godz. 15:00 zagrają dwie najlepsze polskie drużyny futsalowe. Rywalem mistrza Polski, uczestnika eliminacji Ligi Mistrzów, Rekordu Bielsko-Biała będzie finalista ostatniej edycji Pucharu Polski MOKS Słoneczny Stok Białystok. Mecz będzie można obejrzeć bezpłatnie, lecz liczba widzów będzie ograniczona.

– Mamy nadzieję, że nasza hala przynajmniej raz w roku będzie miejscem zmagań najlepszych zawodników w tej dyscyplinie. To wydarzenie jest przykładem tego, że podejmujemy wiele działań aby każdy mieszkaniec Bełchatowa w naszych imprezach mógł znaleźć coś dla siebie. Zarówno jako uczestnik, jak i kibic – przekonuje dyrektor jednostki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE