Reklama

Żurawie warsztatowe i ich działanie. Czy to urządzenie przyda się w Twoim biznesie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Żurawie warsztatowe i ich działanie. Czy to urządzenie przyda się w Twoim biznesie? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Jeżeli jesteś właścicielem warsztatu samochodowego lub obszernego magazynu, w którym trzymasz towary wielkogabarytowe, warto przemyśleć zakup unikalnych sprzętów, które z całą pewnością wpłyną pozytywnie na codzienne funkcjonowanie Twojego biznesu. Sprawdź czym charakteryzują się żurawie warsztatowe i jaka jest ich rola w każdym przedsiębiorstwie.

Czym jest żuraw warsztatowy? Poznaj to charakterystyczne urządzenie

 

Częścią składową żurawia warsztatowego jest przede wszystkim solidna konstrukcja zazwyczaj wykonana z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki metalu. Fundamentem urządzenia są stabilne nogi, a na nich umiejscowione są rolki, a także koła, dzięki którym możliwe jest przesuwanie konstrukcji. Na trzonie sprzętu znajduje się dźwignia i mechanizm umożliwiający podnoszenie towarów lub innych wielkogabarytowych przedmiotów. Ten komponent został połączony z ramieniem, na końcu którego widnieje hak, będący punktem zaczepienia dla wszystkich obiektów. Z tych wszystkich elementów skonstruowany jest właśnie żuraw warsztatowy. Niezwykle przydatna maszyna sprawdzi się na małych powierzchniach, gdzie liczą się kompaktowe rozwiązania. Jeżeli posiadasz garaż lub warsztat o niewielkim metrażu, zainwestuj w urządzenia o dużej manewrowości.

 

Oryginalne żurawie warsztatowe – niezbędny sprzęt cechujący się funkcjonalnością

 

Stacjonarne maszyny, działające na zasadzie dźwigu świetnie sprawdzą się nie tylko w warsztatach, ale również w zakładach przemysłowych. Można je stosować do transportu ciężkich i obszernych elementów zamiennych bądź całościowych obiektów. Również doskonale odnajdą się w roli substytutu suwnic, wciągarek czy wózków widłowych. Charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością, stabilnością oraz trwałością. To dzięki nim osiągniesz wyższy standard w swoim przedsiębiorstwie. Przesuwanie dwumetrowych konstrukcji o wadze: 2 ton, w końcu będzie przebiegało sprawnie, i co więcej efektywnie. Maszyny można pogrupować na dwa rodzaje:

  • żurawie mini
  • żurawie hydrauliczne

Doskonałej jakości urządzenia znajdziesz już dziś w asortymencie firmy HAK: https://www.hak.com.pl/hak/. Producenci zadbali o każdy detal w swoich jakościowych konstrukcjach. Wszystkie maszyny spełniają ogólnie przyjęte normy, są również opatrzone odpowiednią dokumentacją, a także gwarancją. Postaw na wytrzymałe produkty od prawdziwego lidera na rynku! Wykwalifikowani eksperci z przedsiębiorstwa HAK z całą pewnością doradzą Ci idealną konstrukcję względem Twoich indywidualnych potrzeb.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE