Reklama

Zapisz się na studia na wiosnę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zapisz się na studia na wiosnę - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, jedna z największych i najstarszych uczelni niepublicznych w kraju, mimo pandemii dynamicznie się rozwija. Studenci dołączający do Akademii w ramach trwającej rekrutacji wiosennej mogą wybierać z rozszerzonej oferty kierunków. Wśród nowości są studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite magisterskie, a także studia podyplomowe. To jednak nie koniec nadchodzących zmian.

– Oferta uczelni wzbogaciła się w ostatnim roku o 6 nowych pozwoleń na prowadzenie studiów. Cieszy nas szczególnie przybytek wśród studiów magisterskich – mówi dr Wiesław Przybyła, prorektor ds. rozwoju i kształcenia zdalnego.
Obecnie AHE w Łodzi oferuje już 23 kierunki studiów. Do tak popularnych, jak informatyka, zarządzanie, prawo, administracja, psychologia pierwszego stopnia czy taniec, dołączyły między innymi jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia.

Dowiedz się więcej i studiuj od marca kliknij [TUTAJ]

– Pięcioletnie studia z psychologii dają możliwość wykonywania zawodu psychologa. Ponadto dzięki partnerom technologicznym nasi studenci rozwiązują realne problemy, a nie tylko książkowe – tłumaczy dr Joanna Paul-Kańska, dziekan psychologii.
Kolejnym praktycznym kierunkiem, na który mogą od tej rekrutacji aplikować kandydaci, jest pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Te pięcioletnie, jednolite studia magisterskie otwierają przed studentami możliwość uzyskania uprawnień nauczycielskich i realizowania się w przyszłości w szkołach w klasach I-III oraz przedszkolach jako nauczyciel.

Drugi stopień na pielęgniarstwie

Ważną nowością w ofercie AHE w Łodzi są studia pielęgniarskie drugiego stopnia, nad którymi czuwa dr n. med. Beata Barwińska, doświadczona kierownik zespołu ratownictwa medycznego, działająca na co dzień na pierwszej linii frontu w walce o zdrowie pacjentów zakażonych koronawirusem.

– Dzięki uprawieniom do kształcenia na drugim stopniu możemy zaoferować 3 nowe korzyści. Po pierwsze rozwój potencjału własnego. Po drugie przygotowanie zawodowe, praktyczne do zarządzania kadrą pielęgniarską. Po trzecie uzyskanie kompetencji zawodowych i pedagogicznych do kształcenia kolejnych kadr pielęgniarskich – mówiła dr Barwińska.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi wprowadziła również studia pierwszego stopnia na kosmetologii realizowane w Filii w Warszawie, a także studia drugiego stopnia na kierunkach zarządzanie oraz bezpieczeństwo wewnętrzne prowadzonych w Filii w Sieradzu.

AHE i tak wiele możliwości

– W 1993 roku pierwsze zajęcia odbywaliśmy na fotelach z kina „Wolność”. Jednym z obszarów naszej wolności jest to, że uczymy technologii kreatywności. Oferujemy cały blok tego typu zajęć. Warto u nas studiować, gdyż absolwenci uzyskują ponadprzeciętne sukcesy – mówił prof. M. Stasiak, założyciel i Kanclerz Akademii. - Unikalne podejście do nauczania jest jednym z wyróżników AHE w Łodzi. Wyjście poza standardowy program kształcenia daje studentom możliwość nie tylko zdobywania wiedzy, ale także rozwoju własnej osobowości oraz kompetencji komunikacyjnych.
Ważnym elementem studiów realizowanych w Akademii są praktyki, które studenci odbywają w trakcie kształcenia. By ułatwić im znalezienie praktyk, uczelnia cały czas nawiązuje kontakty z kolejnymi partnerami zewnętrznymi. Imponująco prezentuje się zaplecze dydaktyczne AHE w Łodzi. Do kształcenia warsztatowego studenci mają do dyspozycji m.in: studia filmowo-telewizyjne, Centrum Symulacji Medycznej i sale baletowe.

Uczelnia jest również niekwestionowanym liderem nauczania zdalnego i może się pochwalić 19-letnim doświadczeniem w tym obszarze. Dysponuje własną platformą on-line, na której realizowane są zajęcia, a studenci przez całą dobę mają dostęp do materiałów dydaktycznych. W ramach projektu „Zintegrowane pogramy nauczania” podnoszona jest w sposób ciągły jakość multimedialnych materiałów dydaktycznych oraz zwiększa się ich liczba.

AHE oferuje ponad 100 kierunków studiów podyplomowych oferowanych w formie on-line lub zjazdów weekendowych. Oferta Centrum Kształcenia Podyplomowego jest ciągle rozwijana i pojawiają się nowe kursy z zakresu pedagogiki, biznesu i ochrony zdrowia.

Zapisz się na studia już teraz i studiuj od marca.  Kliknij [TUTAJ]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy