Reklama

Zaocznie, za darmo, atrakcyjne kierunki. Teraz to możliwe! Rozmowa z Ewą Pacholczyk Dyrektorem Szkoły Żak w Bełchatowie

Opublikowano: czw, 30 lip 2020 10:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości

Jesteście największą Szkołą Policealną w Polsce i ciągle się rozwijacie czy to oznacza, że niż demograficzny Was ominął?

Szkoła Żak w Bełchatowie powstała w 2004 roku. W tym czasie udało nam się mocno odznaczyć na edukacyjnej mapie Bełchatowa oraz całego województwa łódzkiego. Nasza pozycja oparta jest na jakości kształcenia jaką oferujemy, różnorodnych i dostosowanych do potrzeb rynku pracy kierunkach.


Nauka za darmo? Tu musi być jakiś haczyk…

Nic z tych rzeczy. Nasza szkoła policealna i szkoła medyczna dla dorosłych posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest finansowana na podobnych zasadach jak szkoły państwowe. Jeśli mówimy o nauce za darmo, to gwarantujemy brak opłat przez cały okres umowy, również w formie pisemnej Słuchacz dostaje od nas taką gwarancję. To jeszcze jedno co wyróżnia nas na rynku, jasne, przejrzyste zasady, brak ukrytych lepiej lub gorzej opłat.


Co oznaczają uprawnienia szkoły publicznej?

W największym skrócie oznacza to, że egzaminy, świadectwa i inne dokumenty, które wydajemy mają charakter państwowy, więc są respektowane na terenie całej Unii Europejskiej. Uprawnienia Szkoły Publicznej zobowiązują nas również do utrzymywania odpowiedniej jakości prowadzenia zajęć. Wyróżnia nas na pewno podejście do klientów korzystających z naszych usług edukacyjnych. Naszym celem jest, by byli usatysfakcjonowani zarówno pod względem poziomu szkoły, kadry dydaktycznej jak i atmosfery, która towarzyszy pozyskiwaniu nowych umiejętności.


Szerokie grono odbiorców? Kto w takim razie zapisuję się do Waszej Szkoły?

Słuchaczy Szkoły Żak, można umownie podzielić na trzy grupy. Pierwszą stanowią osoby po szkole średniej, zdobywają u nas kierunkowe wykształcenie po liceum lub przekierunkowują się po uprzednim ukończeniu technikum.

Drugą, nie mniejszą, a najdynamiczniej rozrastającą się grupę, stanowią studenci. Są to osoby, które wiedzą, że umiejętności i wykształcenie, które uda im się uzyskać w trakcie studiów będą miały bezpośredni wpływ na ich przyszłą pracę zawodową. Uczą się u nas studenci studiów stacjonarnych i zaocznych, kończą kierunki zbliżone z tym co studiują na uczelniach lub nierzadko zupełnie odmienne.

Trzecią z tych umownych grup, tworzą osoby, które wracają do szkoły po przerwie, czasem nawet kilkunastoletniej.

A jeśli ktoś pracuje, jest możliwość pogodzenia nauki u Was z pracą?

Oczywiście! Poza kształceniem na kierunku Masażysta, wszystkie pozostałe kierunki prowadzimy w formie zaocznej. Zjazdy odbywają się co 2 tygodnie.

Jak wygląda rekrutacja do Żaka?

Rekrutujemy 2 razy do roku, szkołę można rozpocząć w lutym lub we wrześniu. Przyjęcie do szkoły odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Obecnie domykamy grupy na semestr rozpoczynający się we wrześniu 2020.

Mamy jeszcze wolne miejsca, więc zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu Szkoła ŻAK.

Warto?

Oczywiście! Do skorzystania z oferty Żaka zachęcam wszystkie osoby, bez względu na dotychczas uzyskane wykształcenie. Dajemy możliwość rozwoju, bez ponoszenia kosztów za naukę, wystarczą chęci i samo motywacja. Dla ułatwienia, od pewnego czasu mamy zapisy online, wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.
Do zobaczenia w Żaku!

Trwa rekrutacja na semestr letni- początek zajęć we wrześniu 2020.

Szkoła ŻAK w Bełchatowie

ul. Kościuszki 17
Tel.: 44 635 07 61
www.zak.edu.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE