Reklama

Wszystko, co warto wiedzieć na temat parkingu lotniskowego!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wszystko, co warto wiedzieć na temat parkingu lotniskowego! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Parkingi lotniskowe w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Dzieje się dlatego, że coraz więcej osób podróżuje samolotami. W dodatku dojazd na lotnisko własnym pojazdem jest najwygodniejszą opcją. W efekcie parkingi lotniskowe cieszą się ogromną popularnością. Wiele osób już miało okazję je przetestować i przekonać się, jak wygodna jest to opcja. Jednak jeszcze spora grupa ludzi ma mnóstwo wątpliwości i pytań na temat parkingów lotniskowych. Postaramy się rozwiać niektóre z nich!

Czy odległość parkingu od lotniska jest ważna?

Wiele osób ma dylemat, czy wybrać parking położony najbliżej lotniska, a może te bardziej oddalone nie przysporzą żadnych problemów. W końcu w większości takich miejsc mamy zagwarantowany transfer, a te dalej położone często są tańsze. Teoretycznie nie będzie żadnego problemu, gdy wybierzemy bardziej odległy parking. Na lotnisko zostaniemy dowiezieni i jeśli dobrze zaplanujemy podróż, to na pewno zdążymy na samolot. Jednak wybór najbliżej położonego parkingu będzie zdecydowanie wygodniejszy. Przykładowo https://orangeparking.pl/ jest położony zaledwie 100 metrów od lotniska Balice, a więc dotarcie zajmuje zaledwie 3 minuty. W takiej sytuacji na pewno oszczędzimy mnóstwo czasu i wystarczy przyjechać na niego tylko chwilę wcześniej.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować miejsce na parkingu?

Kolejnym poważnym dylematem jest pytanie, kiedy najlepiej rezerwować miejsce na parkingu. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W końcu trudno przewidzieć, kiedy zabraknie miejsc parkingowych. Dlatego najlepiej rezerwować miejsce najwcześniej jak to możliwe! Zdecydowanie warto to zrobić od razu po zakupie biletów lotniczych. Wówczas zyskujemy pewność, że zostaną wolne miejsca na wybranym przez nas parkingu. Im dłużej będziemy zwlekać, tym mniejsza szansa na znalezienie atrakcyjnych miejsc. Szczególnie warto się spieszyć w sezonie urlopowym i świątecznym, ponieważ wtedy najwięcej osób podróżuje, a więc zapotrzebowanie na parkingi lotniskowe rośnie.

Od czego zależy cena za pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku?

Koszty pozostawienia samochodu na parkingu przy lotnisku są bardzo zróżnicowane. Wiele osób może mieć więc wątpliwości, skąd wynikają te różnice. Największy wpływ na koszty ma liczba dni, a także auto, które zostawiamy na lotnisku. Czasami możemy też trafić na różne wyjątkowe oferty, które obniżą koszty. Warto też pamiętać, że ceny nie są zbyt wysokie, a nasz pojazd na pewno pozostanie w dobrych rękach i nie będziemy się musieli martwić o jego stan. Warto też pamiętać, że im dłużej zostawiamy samochód, tym koszty za dzień maleją.

Dlaczego warto zapłacić za parking lotniskowy?

Dalej mnóstwo osób ma dylemat, czy warto decydować się na kolejne opłaty i rezerwować miejsce na parkingu przy lotnisku. Jak już wspomnieliśmy, koszty te jednak nie są zbyt wysokie, a takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim taka możliwość znacząco ułatwia nam dojazd na lotnisko. W dodatku nasz pojazd będzie całkowicie bezpieczny i na pewno będziemy zadowoleni z jego stanu po powrocie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE