Reklama

Wakacyjne pikniki województwa łódzkiego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Wakacyjne pikniki województwa łódzkiego - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Już w wakacje odbędą się kolejne plenerowe wydarzenia organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, w trakcie których będzie można zapoznać się z inicjatywą dofinansowań z Funduszy Europejskich. Pikniki to nie tylko świetna okazja, żeby dowiedzieć się o możliwościach rozwoju dla swojego biznesu, ale także szansa na wspólną zabawę w rodzinnym gronie.

Uczestnicy imprez pod chmurką będą mogli wziąć udział w wielu bezpłatnych atrakcjach. Koncerty, konkursy z nagrodami, a także wyjątkowe strefy zabaw dla najmłodszych to tylko niektóre z niespodzianek czekających na wszystkich gości. Na piknikach będzie można także spróbować wspaniałych regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Fundusze Europejskie dla łódzkich firm

Podczas pikników wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy Funduszy Europejskich, gdzie dowiedzą się jak uzyskać dofinansowanie do swojej działalności, a także jak założyć i rozwijać własną firmę w województwie łódzkim. Organizatorzy pikniku zapewniają konsultacje i spotkania z beneficjentami Funduszy Europejskich, oraz bezpłatne porady dotyczące dofinansowań i realizowanych projektów. Beneficjenci podzielą się swoim doświadczeniem, a specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania zainteresowanych. Obywatele Ukrainy natomiast będą mogli dowiedzieć się jak i gdzie szukać pracy na terenie województwa łódzkiego.

Wakacyjne pikniki w powiecie bełchatowskim

Letni Piknik Województwa Łódzkiego na terenie powiatu bełchatowskiego odbędzie się już 15 lipca 2022 roku w Szczercowie. Serdecznie zapraszamy na to plenerowe wydarzenie, na którym nie zabraknie konkursów z nagrodami, występów lokalnych artystów, a także strefy kulinarnej, specjalnie przygotowanej przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na dzieci również czeka wiele atrakcji, wśród których znajdą się między innymi kolorowe dmuchane place zabaw.

Na zakończenie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję pobawić się do muzyki na żywo i posłuchać niesamowitego koncertu. Udział w imprezie w Szczercowie jest bezpłatny. Dobra zabawa, spędzanie czasu w rodzinnym gronie, Fundusze Europejskie, które pomagają i umożliwiają start własnego biznesu w Łódzkiem – to właśnie Pikniki Województwa Łódzkiego w pigułce.

Kolejne wydarzenie odbędzie się już 22 lipca 2022 roku w Krośniewicach na terenie powiatu kutnowskiego. Więcej informacji o pikniku pojawi się już wkrótce na facebookowym profilu „Zmieniamy Łódzkie”.

Fundusze Europejskie w Bełchatowie

Wybierając się na Piknik Województwa Łódzkiego do Szczercowa, warto przy okazji odwiedzić także Bełchatów. Dzięki wsparciu ze środków unijnych zdegradowany obszar miasta został poddany modernizacji i zyskał zupełnie nowy wygląd. Remont Kamienic Tkaczy, rewitalizacja placu Wolności, a także utworzenie Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych to tylko niektóre ze zmian, jakie zaszły w centrum Bełchatowa. Dofinansowanie ze środków unijnych umożliwiło również zakup przyjaznych środowisku, niskoemisyjnych autobusów oraz zmodernizowanie infrastruktury na terenie miasta, co usprawniło funkcjonowanie transportu publicznego i zmniejszyło emisję zanieczyszczeń do atmosfery. To tylko niektóre z projektów zrealizowanych na terenie powiatu bełchatowskiego w ramach wsparcia ze środków unijnych. W ten sposób Fundusze Europejskie aktywnie przyczyniają się do rozwoju każdego powiatu w województwie łódzkim i poprawiają jakość życia w przestrzeni publicznej.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE