Reklama

Reklama

To już ostatnie dni, aby zapisać się na studia

Opublikowano: pon, 28 wrz 2020 15:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Nie wybrałeś jeszcze studiów? Nie zwlekaj, to już najwyższy moment.

Reklama

Zobacz, jakie kierunki możesz studiować na najstarszej niepublicznej uczelni w Łodzi. Sprawdź swój wymarzony kierunek i zobacz, jakie daje możliwości rozwoju i budowania własnej kariery. Możesz studiować: dziennie, zaocznie lub on-line. Sprawdź na www.ahe.lodz.pl

DZIENNIKARSTWO

Nasi studenci już na pierwszym roku publikują i to nie tylko w mediach lokalnych. Odbywają się tu także spotkania ze znanymi ludźmi, które oczywiście są organizowane przez naszych studentów. Tworzą oni także własne programy telewizyjne. W ofercie, oprócz specjalności typowo dziennikarskich, znajduje się też jedyna w kraju specjalność – media firmowe i komunikacja wizerunkowa. Na tym kierunku dzieję się bardzo dużo – wystarczy zajrzeć na facebooka (https://www.facebook.com/dziksahe), żeby to sprawdzić.

FILOLOGIA OBCA

Filologia, w ramach praktyk studenckich, współpracuje z wieloma instytucjami. Jeśli ktoś wybrał ścieżkę nauczycielską, to na pewno będzie zainteresowany współpracą ze Szkołą Podstawową nr 81 w Łodzi. Studenci ze specjalności translatorsko-biznesowej mogą odbywać praktyki w jednym z największych biur tłumaczeniowych w Polsce – Skrivanek. Już w czasie studiów istnieje możliwość podglądania ekspertów przy pracy i możliwość spróbowania swoich sił w zawodzie pod okiem ekspertów.

FILOLOGIA POLSKA

Kierunek współpracuje z agencjami PR i firmami zajmującymi się marketingiem internetowym. Między innymi są to: firma ViralCode oraz największe instytucje kultury w Łodzi. Nasi studenci nie tylko odbywają tam praktyki, ale także podejmują pracę.

GRAFIKA

Każdy student tego kierunku ma możliwość podczas studiów zebrać dorobek artystyczny. Może bowiem brać udział w wystawach zarówno w uczelnianej galerii studenckiej, jak i poza jej murami. Poza tym kształcimy na nowoczesnych multimedialnych specjalnościach.

INFORMATYKA

Wszechstronnie kształcimy specjalistów z grafiki komputerowej i multimediów, technologii programowania oraz sieci teleinformatycznych.

KULTUROZNAWSTWO

Kulturoznawstwo bardzo mocno nastawione jest na praktykę. Zajęcia bardzo często odbywają się w Arterionie, gdzie znajdują się studia nagraniowe, oraz w instytucjach kultury. Prowadzone zajęcia są nie tylko niezwykle atrakcyjne, ale przede wszystkim potrzebne w przyszłej pracy zawodowej.

PEDAGOGIKA

W ofercie są studia I i II stopnia. Podczas zajęć nacisk kładziony jest na praktykę. Ale nie odbywa się ona tylko w murach uczelni, ale także poprzez wizyty studyjne, wycieczki dydaktyczne, dyskusje eksperckie. Poznaje się też nowoczesne technologie wykorzystywane w nauce.

PIELĘGNIARSTWO

Zajęcia odbywają się w nowoczesnym Centrum Symulacji Medycznej, które posiada Akademia. Zajęcia prowadzi najlepsza kadra specjalistów, a program kształcenia gwarantuje uzyskanie kwalifikacji zawodowych zgodne z wymogami Unii Europejskiej z zakresu nauk medycznych i praktyki pielęgniarskiej z ogólnorozwojową wiedzą humanistyczną.

POLITOLOGIA

Oferuje nowoczesne specjalności. Wśród nich między innymi: e-polityka i PR w sferze publicznej, handel międzynarodowy i biznes na rynku europejskim. Kierunek wyróżnia się również tym, że odbywają się na nim specjalistyczne warsztaty zakresu wypełniania wniosków aplikacyjnych w ramach funduszy strukturalnych dla instytucji naukowych, organizacji, MSP oraz innych osób fizycznych i prawnych.

PRAWO/ ADMINISTRACJA

Prawo to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Mamy podpisane porozumienia z sądami i prokuratorami. Studenci realizują praktyki w prokuraturach, sądach czy kancelariach. Współpracujemy także z Komendą Powiatową Policji w Łodzi i Urzędem Miasta.

PSYCHOLOGIA

Oprócz wykładów, które zazwyczaj są prowadzone interaktywnie, studenci planują i realizują projekty. Koło naukowe, które działa przy kierunku, daje możliwość studentom realizowania ich pomysłów i odkrywania nowych możliwości.

TRANSPORT / MECHANIKA I BUDOWA MASZYN

Studia techniczne są przepustką do sukcesu zawodowego. Kształcimy osoby, które odnoszą sukcesy w branżach takich, jak przemysł, logistyka, transport czy IT. Proces kształcenia specjalistów nasza uczelnia uzupełnia współpracą z biznesem, nowoczesnymi przedsiębiorstwami oraz trybem studiowania, który daje połączyć się z pracą zawodową. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem metod projektowych, warsztatowych oraz case study, dzięki czemu student poznaje realne problemy, z którymi spotka się, wykonując przyszły zawód.

Zapisz się na www.ahe.lodz.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.