Reklama

To jedyna taka kawiarnia w Bełchatowie! Jeszcze więcej smaków i zakupy on-line. Sprawdź nową ofertę "Kopalni Kawy"

Opublikowano: sob, 19 wrz 2020 02:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Już niemal rok wielbiciele kawy mogą cieszyć podniebienia swoim ulubionym napojem w bełchatowskiej Kopalni Kawy, która znajduje się przy Placu Wolności 6.

Pomimo trudności spowodowanych zamknięciem gospodarki oferta palarni zwiększyła się. Obecnie możemy spróbować jedenastu rodzajów kawy, świeżo palonej, o wspaniałym aromacie i smaku. W ofercie znajdują się kawy z Ameryki Południowej i Środkowej, z Afryki i z Azji. Każda jest obietnicą niesamowitej kawowej podróży i spełnienia wymagających gustów.

W związku z ograniczeniami w działalności gospodarczej i w poszukiwaniu dotarcia do klienta w tych wymagających okolicznościach, Kopalnia Kawy rozpoczęła sprzedaż w sklepie internetowym pod adresem www.kopalnia-kawy.pl. Można tam kupić kawy, które są w aktualnej ofercie palarni, a także zestawy skierowane do tych, którzy dopiero poszukują swojego ulubionego kawowego smaku. Zestawy są dodatkowo dostępne w cenach z atrakcyjnym upustem.

Oczywiście na miejscu można też napić się kawy przygotowanej w klasycznym, włoskim ekspresie ciśnieniowym albo przyrządzonej jedną z kilku metod alternatywnych. Do kawy można zamówić pyszne, tradycyjne ciasto, bez którego wyjście do kawiarni dla wielu nie ma sensu.

Swoją ofertę Kopalnia Kawy kieruje też do większych odbiorców takich jak restauracje, sale bankietowe czy wszelkiego rodzaju firmy, które chcą zadbać o to, żeby kawa przez nich serwowana była możliwie najwyższej jakości.

Kopalnia Kawy znajduję się przy Placu Wolności 6
Otwarta jest od wtorku do czwartku w godzinach 10:00-20:00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 10:00-21:00
tel. 791 250 254, e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE