Reklama

Tanie i ekologiczne wysyłanie paczek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Tanie i ekologiczne wysyłanie paczek - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Usługi zamawiania i wysyłania paczek za pośrednictwem tradycyjnych firm kurierskich wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem pomimo uwag, jakie zgłaszają klienci. Warto więc sprawdzić coraz popularniejszą alternatywę, która eliminuje wiele niedogodności, a dodatkowo wykorzystuje ekologiczny transport.

 1. Ekologiczna firma kurierska

 • Dostawa do domu czy Paczkomat?

 • Największe zalety Paczkomatów

 • Dzięki temu nie będziesz musiał czekać, aż kurier przyjdzie do twojego domu, tylko odbierzesz paczkę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania w najdogodniejszym dla siebie terminie. Przy okazji przyczynisz się do poprawy stanu środowiska, na czym skorzysta cała planeta.

  Ekologiczna firma kurierska

  Firma InPost przez cały czas dba o to, aby oferować coraz wyższą jakość usług. To jednak nie wszystko, gdyż zależy jej również na ekologicznych rozwiązaniach. W związku z tym regularnie wymienia wykorzystywane samochody na pojazdy elektryczne. W ciągu najbliższych miesięcy liczba samochodów elektrycznych rozwożących paczki bezpośrednio do odbiorców oraz do Paczkomatów znacznie wzrośnie. Trudno więc znaleźć lepszą alternatywę dla osób, które zwracają uwagę na aspekt ekologiczny. 

  Dostawa do domu czy Paczkomat?

  Chociaż pracownicy firmy InPost bez problemu dostarczają paczki do firm i osób prywatnych, największym zainteresowaniem ze wszystkich oferowanych przez nią usług cieszą się Paczkomaty. Liczne raporty związane z branżą ecommerce (sprzedaży internetowej) wskazują, że sklepy, w których można zamawiać do Paczkomatów, mają więcej zamówień. Bez względu na to, jakie tanie przesyłki wybierzesz, możesz łatwo śledzić, gdzie znajduje się twoja paczka dzięki dedykowanej aplikacji.

  Największe zalety Paczkomatów

  Te specjalne punkty odbioru, w których można nadać oraz odebrać paczkę mają kilka istotnych zalet:

  • atrakcyjne ceny - wysyłanie paczek z wykorzystaniem Paczkomatów jest tańsze niż przy tradycyjnych formach dostawy,

 • dostępność - możliwość wysyłania i odbierania przesyłek w licznych punktach, które są czynne przez całą dobę,

 • oszczędność czasu - koniec z czekaniem na kuriera. Jak tylko zamówiona paczka dotrze do Paczkomatu, otrzymasz stosowną informację w specjalnej aplikacji.

 • Początkowo Paczkomaty stawiane były w większych miastach, ale od lat można je spotkać nawet w małych miejscowościach. Przez cały czas dodawane są nowe punkty, co ułatwia klientom odbieranie zamówień. Jeżeli natomiast czekasz na kilka paczek, mogą one zostać umieszczone w jednej skrytce, co pozwoli ci zaoszczędzić czas przy odbiorze.

  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
  wróć na stronę główną

  Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE